ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Kalendarz Create Yourself 2020 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Mateusz Grzesiak
Okładka książki/ebooka Kalendarz Create Yourself 2020

Okładka książki Kalendarz Create Yourself 2020

Okładka książki Kalendarz Create Yourself 2020

Okładka książki Kalendarz Create Yourself 2020

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
464
Druk:
oprawa twarda

W tym roku postaw na rozwój!

Dr Mateusz Grzesiak ma dla Ciebie niezwykłą propozycję — Kalendarz Create Yourself będący jednocześnie poradnikiem rozwojowym i planerem.

Z jego wykorzystaniem będziesz pracować po kolei nad najważniejszymi obszarami Twojego życia. Od usprawnienia metod planowania w styczniu, przez poprawę relacji z ludźmi w czerwcu, po lepszą komunikację w grudniu — codziennie, krok po kroku, będziesz podnosić swoje kompetencje w życiu prywatnym i zawodowym. 

Korzystaj w pełni z tego kalendarza — czytaj, analizuj, notuj, wykonuj zadania. W środku znajdziesz konkretną dawkę wiedzy z zakresu psychologii, zarządzania, marketingu i coachingu oraz innych dziedzin przydatnych w samorozwoju. Oto narzędzie do samokształcenia, pozwalające ambitnym ludziom zwiększać skuteczność w zakresie kompetencji społecznych. 

Rady dr. Grzesiaka:

1. Zapisuj w kalendarzu własne wnioski i spostrzeżenia dotyczące obszaru, nad którym obecnie pracujesz.

2. Starannie planuj to, co masz zrobić konkretnego dnia. Spójrz na swój rozwój z perspektywy miesiąca.

3. Zapisuj dokładne cele na dany miesiąc, np. marzec - poprawię swój angielski, kwiecień - zrobię wszystkie badania lekarskie, które wcześniej zaniedbywałem, etc.

4. Nie zapominaj o uzupełnieniu listy "to do" i aktualizacji wykonanych działań.

 

O autorze

Mateusz Grzesiak

Dr Mateusz Grzesiak — psycholog, wykładowca akademicki. Ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzanie oraz doktorem nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika. Szkoli międzynarodowo od kilkunastu lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Jako terapeuta wspiera ludzi w rozwiązywaniu problemów osobistych, a jako konsultant pomaga organizacjom osiągnąć zaplanowane cele w zakresie zarządzania i marketingu.

Napisał 21 książek, spośród których najpopularniejsze to: Podręcznik perswazji. Najskuteczniejsze metody przekonywania innych i świadomej ochrony przed manipulacją; Fast Languages. Szybka nauka języków obcych; Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą. Wiele z nich zyskało status bestsellerów sprzedaży i zostało nagrodzonych. Dr Mateusz Grzesiak w znaczący sposób przyczynił się do powstania, a następnie spopularyzowania rynku rozwoju osobistego w Polsce.  Media nazywają go „najpopularniejszym psychologiem w Polsce”.

Zamknij

Wybierz metodę płatności