Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Twoja przyszłość w Twojej mocy. 12 umiejętności, dzięki którym osiągniesz sukces

Autor:
Brian Tracy
Twoja przyszłość w Twojej mocy. 12 umiejętności, dzięki którym osiągniesz sukces Brian Tracy - okladka książki

Twoja przyszłość w Twojej mocy. 12 umiejętności, dzięki którym osiągniesz sukces Brian Tracy - okladka książki

Serie wydawnicze:
Power
Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Stron:
274
Druk:
oprawa twarda

Jeśli akceptujesz wszechobecną dziś filozofię narzekania, opartą na przekonaniu, że wszelkie zmagania są z góry skazane na niepowodzenie na skutek cudzych działań lub uwarunkowań, na które nie masz żadnego wpływu, to ta książka z pewnością nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak nie masz ochoty na pielęgnowanie poczucia swojej bezradności i chcesz samodzielnie pokierować swoim losem, musisz zacząć od czegoś bardzo trudnego: od wzięcia pełnej odpowiedzialności za własne życie!

Z tej książki dowiesz się, że obarczanie innych winą za własne niepowodzenia jest ślepą uliczką. Przekonasz się, że przejęcie inicjatywy i samodzielne pokierowanie swoim losem szybko przyniesie Ci sukces. Znajdziesz tu wskazówki, dzięki którym nauczysz się odpowiedniego nastawienia psychicznego, pomocnych postaw, a także konkretnych umiejętności przydatnych w pokonywaniu tego, co jest uważane za hamulec sukcesu — czy będzie to poziom wykształcenia, obecne dochody, płeć, czy pochodzenie społeczne. Dowiesz się, od czego konkretnie zależy uzyskiwanie najlepszych wyników, jak zarządzać czasem i dobrze zaplanować swój sukces, a także na czym polega potęga komunikacji i co doprowadzi Cię do bogactwa w każdym możliwym aspekcie!

Nie można osiągnąć więcej niż to, czego oczekujesz!

Brian Tracy
 

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Specjalista od rozwoju osobistego – Brian Tracy

Brian Tracy urodził się 26 listopada 1944 roku w Vancouver. Jest specjalistą z zakresu rozwoju osobistego oraz psychologii sukcesu. Uważany jest za jednego z najlepszych mówców zawodowych na świecie. Co roku jego wystąpienia ogląda na żywo ponad ćwierć miliona ludzi. Kanadyjski pisarz przemawia w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji oraz Australii. Jego przemówienia można znaleźć w Internecie, zaś wiele jego publikacji zyskało status bestsellera. Na całym świecie ludzie chętnie czytają po jego książki. Brian Tracy porusza w nich tematykę przywództwa, sprzedaży oraz strategii biznesowych. Autor jest również założycielem firmy Brian Tracy International, która ma swoich przedstawicieli w ponad trzydziestu krajach. Do jej stałych klientów należą doskonale znane marki, z których wiele znajduje się na wysokich miejscach na liście Fortune 500, jest to m.in. Coca-Cola, Apple, Microsoft, Citibank, Mercedes, Ford, Barclays czy Hewlett Packard. Brian Tracy International działa również w Polsce, od 2006 roku organizowane są otwarte i zamknięte szkolenia oraz konferencje merytoryczne. 

Brian Tracy – książki, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe

Na polskim rynku ukazało się wiele publikacji autora. Książki Tracy'ego zyskały popularność i są często wybierane przez osoby, które interesują się rozwojem osobistym oraz chcą rozbudować swoją markę. Na naszej stronie internetowej znajdują się bestsellerowe książki Briana Tracy’ego, które zdobyły uznanie wśród czytelników na całym świecie, m.in. „Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem”, „Zarabiaj więcej pieniędzy”, „Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo”, „Pocałuj tę żabę!” oraz „Zjedz tę żabę!”. Książki słynnego specjalisty są przeznaczone dla osób, które wierzą, że odpowiadają za swoje życie i chcą osiągać wyznaczone cele. Dowiesz się, jakie nawyki kształtują Twoje życie, jak nad nimi zapanować, aby wymarzony sukces stał się rzeczywistością. Poznasz najważniejsze elementy psychologii produktywności oraz poznasz skuteczne techniki jej podkręcania. Przejmij kontrolę nad swoim życiem i osiągnij sukces. 

Brian Tracy - pozostałe książki

Zobacz pozostałe książki z serii Power

Zamknij

Przenieś na półkę
Dodano produkt na półkę
Usunięto produkt z półki
Przeniesiono produkt do archiwum
Przeniesiono produkt do biblioteki

Zamknij

Wybierz metodę płatności