ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

To jest ten moment! 21 strategii, dzięki którym odniesiesz sukces, gdy najbardziej go potrzebujesz

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Onepress
Serie wydawnicze:
Power
Wydawnictwo:
Onepress
Serie wydawnicze:
Power
Ocena:
Stron:
144
Druk:
oprawa twarda
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Życie to nie bajka, a kryzys może przyjść w każdej chwili. Niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz i jak doświadczonym jesteś menedżerem, musisz się liczyć z koniecznością stawienia czoła problemom, na które nie sposób się przygotować. Właśnie w takich kluczowych sytuacjach, w momentach nagłego kryzysu, wszystko zależy od tego, czy staniesz na wysokości zadania i podejmiesz właściwą decyzję we właściwym momencie. Czy wiesz, co robić, gdy los ― Twój lub firmy ― zawiśnie na włosku?

Dzięki tej książce poznasz szereg technik, które pozwolą Ci szybko i skutecznie poradzić sobie z każdą trudnością i nagłym kryzysem. Dowiesz się, jak zachować spokój i przejąć kontrolę nad problemem. Nauczysz się odpowiedniej metody komunikowania, a ta umiejętność doda Ci pewności siebie. Opanujesz własne wewnętrzne rezerwy energii i siły, co przy koncentracji na kluczowych obszarach problemu pozwoli Ci wyeliminować przeszkody i odnieść błyskotliwe zwycięstwo. To rzecz napisana w swobodnym, bezpośrednim stylu, a każdy rozdział zawiera mnóstwo konkretnych wskazówek i porad ― znakomita pomoc w nauce skutecznego reagowania i inspiracja, by się rozwijać, a w efekcie zwiększyć poziom swojej sprawczości i dojrzałości. I któregoś dnia zatriumfować!

Wyjdź zwycięsko z każdego kryzysu!

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Brian Tracy

Specjalista od rozwoju osobistego – Brian Tracy

Brian Tracy urodził się 26 listopada 1944 roku w Vancouver. Jest specjalistą z zakresu rozwoju osobistego oraz psychologii sukcesu. Uważany jest za jednego z najlepszych mówców zawodowych na świecie. Co roku jego wystąpienia ogląda na żywo ponad ćwierć miliona ludzi. Kanadyjski pisarz przemawia w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji oraz Australii. Jego przemówienia można znaleźć w Internecie, zaś wiele jego publikacji zyskało status bestsellera. Na całym świecie ludzie chętnie czytają po jego książki. Brian Tracy porusza w nich tematykę przywództwa, sprzedaży oraz strategii biznesowych. Autor jest również założycielem firmy Brian Tracy International, która ma swoich przedstawicieli w ponad trzydziestu krajach. Do jej stałych klientów należą doskonale znane marki, z których wiele znajduje się na wysokich miejscach na liście Fortune 500, jest to m.in. Coca-Cola, Apple, Microsoft, Citibank, Mercedes, Ford, Barclays czy Hewlett Packard. Brian Tracy International działa również w Polsce, od 2006 roku organizowane są otwarte i zamknięte szkolenia oraz konferencje merytoryczne. 

Brian Tracy – książki, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe

Na polskim rynku ukazało się wiele publikacji autora. Książki Tracy'ego zyskały popularność i są często wybierane przez osoby, które interesują się rozwojem osobistym oraz chcą rozbudować swoją markę. Na naszej stronie internetowej znajdują się bestsellerowe książki Briana Tracy’ego, które zdobyły uznanie wśród czytelników na całym świecie, m.in. „Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem”, „Zarabiaj więcej pieniędzy”, „Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo”, „Pocałuj tę żabę!” oraz „Zjedz tę żabę!”. Książki słynnego specjalisty są przeznaczone dla osób, które wierzą, że odpowiadają za swoje życie i chcą osiągać wyznaczone cele. Dowiesz się, jakie nawyki kształtują Twoje życie, jak nad nimi zapanować, aby wymarzony sukces stał się rzeczywistością. Poznasz najważniejsze elementy psychologii produktywności oraz poznasz skuteczne techniki jej podkręcania. Przejmij kontrolę nad swoim życiem i osiągnij sukces. 

Brian Tracy - pozostałe książki

Onepress - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności