ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem. Wydanie II

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem. Wydanie II Brian Tracy - okładka książki

Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem. Wydanie II Brian Tracy - okładka książki

Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem. Wydanie II Brian Tracy - okładka audiobooka MP3

Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem. Wydanie II Brian Tracy - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Onepress
Serie wydawnicze:
Power
Ocena:
Stron:
224
Druk:
oprawa twarda

Czy dostrzegasz paradoks w tym, że w świecie pełnym udogodnień, które mają zwiększać naszą produktywność, niezwykle trudnym zadaniem okazuje się utrzymanie zadowalającej efektywności? Dzieje się tak z prostego powodu: o uwagę walczy mnóstwo nieistotnych wiadomości, powiadomień, reklam, SMS-ów, które z szatańską skutecznością oddalają nas od naszych celów. Jak sobie poradzić z rozpraszaczami uwagi i zacząć się skupiać na ważnych sprawach?

Dzięki tej doskonale przyjętej książce uzyskasz kontrolę nad swoją uwagą. Autor przedstawia konkretne zasady rządzące efektywnością i rozwiewa mity dotyczące produktywności. Jednak najważniejsze informacje koncentrują się na umiejętności skupiania się na istotnych sprawach w codziennym życiu. Książka dostarcza praktycznych strategii pozwalających wybierać właściwe zadania we właściwym czasie i skutecznie je realizować. Odkryjesz sprawdzone metody oszczędzania czasu, a także nauczysz się skutecznego planowania i utrzymywania porządku w życiu codziennym. Autor dzieli się również cennymi wskazówkami dotyczącymi unikania prokrastynacji i podpowiada, kiedy warto odroczyć zadanie, aby później wykonać je z większą kreatywnością.

Stań się najszczęśliwszą osobą, jaką możesz się stać!

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Brian Tracy

Specjalista od rozwoju osobistego – Brian Tracy

Brian Tracy urodził się 26 listopada 1944 roku w Vancouver. Jest specjalistą z zakresu rozwoju osobistego oraz psychologii sukcesu. Uważany jest za jednego z najlepszych mówców zawodowych na świecie. Co roku jego wystąpienia ogląda na żywo ponad ćwierć miliona ludzi. Kanadyjski pisarz przemawia w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji oraz Australii. Jego przemówienia można znaleźć w Internecie, zaś wiele jego publikacji zyskało status bestsellera. Na całym świecie ludzie chętnie czytają po jego książki. Brian Tracy porusza w nich tematykę przywództwa, sprzedaży oraz strategii biznesowych. Autor jest również założycielem firmy Brian Tracy International, która ma swoich przedstawicieli w ponad trzydziestu krajach. Do jej stałych klientów należą doskonale znane marki, z których wiele znajduje się na wysokich miejscach na liście Fortune 500, jest to m.in. Coca-Cola, Apple, Microsoft, Citibank, Mercedes, Ford, Barclays czy Hewlett Packard. Brian Tracy International działa również w Polsce, od 2006 roku organizowane są otwarte i zamknięte szkolenia oraz konferencje merytoryczne. 

Brian Tracy – książki, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe

Na polskim rynku ukazało się wiele publikacji autora. Książki Tracy'ego zyskały popularność i są często wybierane przez osoby, które interesują się rozwojem osobistym oraz chcą rozbudować swoją markę. Na naszej stronie internetowej znajdują się bestsellerowe książki Briana Tracy’ego, które zdobyły uznanie wśród czytelników na całym świecie, m.in. „Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem”, „Zarabiaj więcej pieniędzy”, „Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo”, „Pocałuj tę żabę!” oraz „Zjedz tę żabę!”. Książki słynnego specjalisty są przeznaczone dla osób, które wierzą, że odpowiadają za swoje życie i chcą osiągać wyznaczone cele. Dowiesz się, jakie nawyki kształtują Twoje życie, jak nad nimi zapanować, aby wymarzony sukces stał się rzeczywistością. Poznasz najważniejsze elementy psychologii produktywności oraz poznasz skuteczne techniki jej podkręcania. Przejmij kontrolę nad swoim życiem i osiągnij sukces. 

Brian Tracy - pozostałe książki

Zobacz pozostałe książki z serii Power

Onepress - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności