ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Mateusz Żeromski - książki

Lista Kafelki

Wszystkie
Data wydania

Mateusz Żeromski - Jestem praktykiem, praktykiem biznesu. Od 2000 roku zdobywam doświadczenie w branży IT, brałem udział w tworzeniu ponad 10 startupów — przeszedłem drogę od webmastera do prezesa firmy i inwestora. Poznałem wiele branż: badawczą, analityczną, programistyczną, marketingową, reklamową — w każdej były dysfunkcje zespołowe, ukryte błędy.

Naprawdę wierzę w to, że każdy zespół może pracować lepiej.

Zasady Scrum i wartości Agile są według mnie jasną i pewną drogą do zbudowania skutecznego i efektywnego zespołu. Dlatego też stworzyłem platformę e-learningową Agile & Scrum, a od 2018 roku prowadzę warsztaty i przeprowadzam transformacje firm, oparte na konkretnej wiedzy biznesowej.

Scruma traktuję jako techniczną implementację turkusu — proste i jasne zasady, których można użyć tylko w zdrowym środowisku.

W każdym działaniu szukam wartości. Doświadczenie biznesowe pozwala mi skupić się na tym, jak zoptymalizować działania, aby uzyskać najlepsze efekty.

Scrum to zasady przejrzystej pracy — opartej na prawdzie, szczerości i uczciwości — w ramach której tworzy się tylko wartościowe rzeczy dla interesariuszy.

Metoda ecoScrum, opracowana wspólnie z Markiem Wzorkiem, jest kompletnym systemem samozarządzania dla organizacji z wykorzystaniem metod zwinnych i metodyki Scrum. ecoScrum inspiruje pracowników do zaangażowania się w realizację celów biznesowych firmy i daje narzędzia do szybszego i łatwiejszego podejmowania decyzji.

więcej »

Tytuły autora: Mateusz Żeromski dostępne w księgarni Onepress