ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zacznij nagrywać swój własny podcast

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Onepress
Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Stron:
160
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Masz coś do powiedzenia światu? Zrób to w podcaście!

Internet nieustannie się zmienia. Po erze blogowania, a także relacji zdjęciowych i filmowych (wreszcie) nadszedł czas podcastów - dzielenia się tym, co się ma do przekazania, za pośrednictwem dźwięku. Audycji podobnych do radiowych, których gospodarz mówi do słuchaczy sam albo wraz z zaproszonymi gośćmi. To pole do popisu i samorealizacji dla osób, które chcą i mogą obdarować innych wiedzą, zainteresowaniami, wrażeniami i doświadczeniami.

Wielu podcasterów działa pro publico bono, cała rzesza innych zarabia na aktywności w sieci - bezpośrednio, gromadząc środki od darczyńców w systemie crowdfundingowym, albo pośrednio, traktując podcast jako reklamę samego siebie, swoich usług, publikacji itd. Jeśli robią to dobrze, słucha się ich z przyjemnością i niecierpliwie czeka na kolejne odcinki, to tacy podcasterzy z pewnością wiedzą:

  • Jak zorganizować własne studio
  • Jak przygotować się do nagrań
  • W jaki sposób mówić, by utrzymać zainteresowanie słuchaczy
  • Gdzie warto rozpowszechniać odcinki audycji
  • I - co ważne - jak spieniężyć swoją podcastową aktywność

Wyczerpującą wiedzą w tym zakresie podzieli się z Tobą autorka książki Anna Harężlak. Pasjonatka komunikacji w internecie i storytellingu, twórczyni podcastu Nareszcie na swoim.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Anna Harężlak

Anna Harężlak - ekspertka w dziedzinie komunikacji, podcasterka, wykładowczyni akademicka. Kieruje się ideą: komunikacja o ludziach i dla ludzi. Uczy i daje wskazówki, jak robić własny podcast. Do każdego zadania podchodzi nieszablonowo.

Onepress - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności