Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Biologika Sukcesji Pokoleniowej. Sezon 2. Za życia i po życiu. Inter vivos & Mortis causa

Biologika Sukcesji Pokoleniowej. Sezon 2. Za życia i po życiu. Inter vivos & Mortis causa Paweł Piotr Nowak - okladka książki

Biologika Sukcesji Pokoleniowej. Sezon 2. Za życia i po życiu. Inter vivos & Mortis causa Paweł Piotr Nowak - okladka książki

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Stron:
248
Druk:
oprawa twarda

BIOLOGIKA SUKCESJI™ to cykl książek opisujących ścisłe związki sukcesyjnych zachowań człowieka w konfrontacji ze światem zwierząt, na równi z multidyscyplinarnym prawnym, notarialnym, finansowym, psychologicznym i medycznym podejściem do kwestii SUKCESJI.

Zawarte w tym cyklu wartości mogą odmienić świat na lepszy, w nowym paradygmacie, który wykorzystuje Twój poziom świadomości dla osobistego i kolektywnego dobra. To książki, które inspirują do anabolicznej zmiany, która nigdy się nie kończy.

Sukcesja "w poprzek"? Bynajmniej. To postawiony na nogi przepis na sukces w sukcesji.

Dla kogo jest ta książka?

SUKCESJA to inaczej kontynuacja i przetrwanie.

Jesteś rodzicem? Ta książka jest dla Ciebie! To obowiązkowa pozycja nie tylko dla tych, którzy są przedsiębiorcami!

Czytając tę książkę ze zrozumieniem, rozwiążesz problem i zyskasz szansę na lepsze wychowanie dzieci! To tak zwany MENTORING 0-7. Czysta Biologika Sukcesji.

Największą wartością tej książki jest gruntowne poznanie siebie. Od tego momentu możesz już przestać oceniać i osądzać siebie i innych. To skok kwantowy do poziomu spokoju i bezpieczeństwa, a w konsekwencji do wszelkiej obfitości w finansach. Po prostu więcej pieniędzy na koncie, lepsza firma, dobre relacje i zdrowie. Porażka w wychowaniu dzieci i przegrana w biznesie mogą zniszczyć nasze zdrowie i życie. Dowiesz się, jak tego uniknąć. Twoja przewaga nad (nie)świadomą KONKURENCJĄ jest w zasięgu ręki.

Biologika pomaga - to panaceum na niewiedzę o życiu. A jeśli jesteś przedsiębiorcą, dzięki niej zwiększasz szansę na kontynuację swojej firmy o 70%! Możesz już przestać tracić energię na myślenie o sprzedaży firmy. Zwiększ jej wartość dzięki dostępowi do tajników BIOLOGIKI w SUKCESJI. Do wszystkiego dojdziesz sam, krok po kroku, ale najpierw przeczytaj pierwszy sezon BIOLOGIKI SUKCESJI. Zapraszam na pokład.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

PAWEŁ PIOTR NOWAK [ur. 1974] - jest pomysłodawcą, założycielem i ojcem nurtu naukowego oraz właścicielem znaku towarowego BIOLOGIKA SUKCESJI™. Senior Dyrektor Krajowy OVB Allfinanz Polska, Senior Doradca Sukcesyjny oraz Prezes Krajowej Izby Doradców Sukcesyjnych (KIDS). Jest ambasadorem Fundacji Świat Pieniądza. Autor książek Zanimzostaniesz Doradcą Sukcesyjnym, Przewodnik Sukcesyjny 2.0 oraz wielu publikacji w tematyce skutecznego transferu pokoleniowego. 

Jako gość specjalny prowadzi szkolenia i wykłady dla studentów pierwszej w Polsce akademii dla doradców sukcesyjnych EXCELLENCE ACADEMY, którzy w trzyletnim toku studiów zdobywają certyfikacje I, II i III stopnia. W jego konferencjach, szkoleniach i wykładach wzięło udział blisko 50 000 osób. Jest wielokrotnym zdobywcą prestiżowych wyróżnień i nagród za wyniki w sprzedaży w branży finansowej, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wielokrotnie nagrodzony za wkład w edukację młodych pokoleń studentów marketingu i zarządzania jako wykładowca National Louis University – Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Absolwent Heartlands Institute of Technology w Stanach Zjednoczonych, ukończył także Akademię Psychobiologii Vedica Marzanny Radziszewskiej. 

Przedsiębiorca i mentor. Mówca inspiracyjny. Jego pasją jest szeroko pojęty rozwój osobisty oparty na autorskim programie KWADRANT SZCZĘŚCIA. Prowadzi mentoring pod nazwą MODEL PROCESU KUPNA – WZORCE HANDLOWE I NEGOCJACYJNE, który zainspirował tysiące handlowców, dyrektorów sprzedaży, prezesów i przedsiębiorców do wdrożenia nowatorskich stylów zarządzania sprzedażą, dostosowanych do polskich realiów.

Zamknij

Przenieś na półkę
Dodano produkt na półkę
Usunięto produkt z półki
Przeniesiono produkt do archiwum
Przeniesiono produkt do biblioteki

Zamknij

Wybierz metodę płatności