Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Księgarnia biznesowa Onepress.pl - najlepsze książki dla profesjonalistów i pasjonatów

Poznaj najnowsze książki, ebooki i audiobooki dotyczące finansów, ekonomii, marketingu i biznesu. Odkryj tysiące wartościowych tytułów, które pomogą Ci rozwijać umiejętności biznesowe i osiągnąć sukces w karierze. Zrozumiesz zasady giełdy i inwestowania, a także nauczysz się zarządzać pieniędzmi, by stać się bogatszym.

Okładka książki w promocji dnia

Książka tygodnia
TOP tytuły w super cenie
  • Bitcoin i kryptowaluty
  • Jak zacząć zarabiać na kryptowalutach? Jak bezpiecznie inwestować? Jak wejść w świat Bitcoina? Dzięki tym książkom odpowiesz na te i wiele innych pytań związanych z zarządzaniem wirtualną walutą.

  • Audiobooki do samochodu
  • Lubisz słuchać ciekawych i inspirujących treści w trakcie podróży? To wygodna opcja jeśli, spędzasz dużo czasu na drodze i chcesz wykorzystać ten czas na rozwijanie swojego intelektu i poszerzenie wiedzy. Mamy kilka propozycji które mogą Ci się spodobać! To Audiobooki z kategorii m.in. coaching, motywacja, Twoja kariera, sprzedaż czy rozwój osobisty. Sprawdź poniższą ofertę.

  • Jak odnieść sukces w biznesie?
  • Skoncentruj się na kluczowych aspektach prowadzenia i rozwoju biznesu w nowoczesnym środowisku. Książki w tej sekcji eksplorują takie tematy jak UX (User Experience), efektywne modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem standardu BPMN 2.0, a także strategiczne budowanie marki. Zgłęb wiedzę na temat innowacyjnych metodologii takich jak design thinking i lean, które są niezbędne do tworzenia skutecznych strategii biznesowych w dynamicznie zmieniającym się rynku.