ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Paweł Tkaczyk - książki

Lista Kafelki

Wszystkie
Data wydania
Paweł Tkaczyk - książki

Paweł Tkaczyk - ceniony ekspert w dziedzinie marketingu

Autor takich książek jak: "Zakamarki Marki. Rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć lub pominąć podczas budowania swojej marki" , "Narratologia" , "GRYWALIZACJA. Jak zastosować mechanizmy gier w działaniach marketingowych" oraz współautor książki "Biblia e-biznesu 3.0" Od lat wspiera organizacje w budowaniu silnych i przekonujących marek. Jego pasja do opowiadania historii, sprawia, że jest rozpoznawalnym autorem i prelegentem na konferencjach oraz szkoleniach z zakresu marketingu, komunikacji i storytellingu. 

Paweł Tkaczyk zdobył szerokie uznanie. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat skutecznego storytellingu w biznesie i budowaniu świadomości marki. Jego wyjątkowe podejście do narracji i umiejętność przekazywania wiedzy sprawiają, że jego wystąpienia są nie tylko edukacyjne, ale również ciekawe i inspirujące.

Szkolenia prowadzone przez Pawła Tkaczyka są prawdziwym źródłem wiedzy dla osób zainteresowanych rozwijaniem umiejętności z zakresu marketingu, brandingu, social mediów czy budowania świadomości marki. Jego umiejętność dostosowania treści do potrzeb uczestników sprawiają, że szkolenia są niezwykle wartościowe. 

Paweł Tkaczyk - człowiek polskiego marketingu 

Paweł Tkaczyk - jak sam twierdzi, zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki — pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, ale także z wieloma innymi dużymi markami , jak również tymi mniejszymi. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom jako mentor, np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą — pisze bloga o budowaniu marki. Kocha literki niemal w każdej — poza Comic Sans — formie.

Jako autor, prelegent i konsultant, Paweł Tkaczyk kontynuuje swoją misję promowania znaczenia narracji i budowania osobowości marki. Jego pasja i umiejętność przekazywania wiedzy sprawiają, że jest także cenionym i poszukiwanym autorytetem w dziedzinie marketingu. 
 

więcej »