Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie to jedno z najważniejszych wydarzeń literackich, które co roku przyciąga tysiące miłośników literatury, wydawców, pisarzy i przedstawicieli branży książkowej z całego świata. To nie tylko doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i nowościami na rynku wydawniczym, ale także platforma do wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów i dyskusji na temat przyszłości literatury. W programie nie zabraknie spotkań autorskich, paneli dyskusyjnych, warsztatów oraz licznych wydarzeń towarzyszących, które umożliwią uczestnikom bezpośrednie zetknięcie się z twórcami oraz inspirującymi osobowościami ze świata literatury. Koniecznie przyjdź w dniach 23-26 maja do Pałacu Kultury i Nauki i na Placu Defilad w Warszawie i odwiedź nasze stoisko. 

 

 

Onepress na Międzynarodowych Targach Książki

 

Zapraszamy na spotkanie z Jarosławem Gibasem, autorem książki "Narcyz. Jak nie dać się skrzywdzić i jak nie krzywdzić innych", które odbędzie się 24 maja na stoisku Grupy Helion 53-56 w godzinach 16:00 - 17:00.

 

To niezwykła okazja, by osobiście poznać specjalistę, który w przystępny sposób wyjaśnia, jak rozpoznać i radzić sobie z narcyzmem w codziennym życiu. Podczas spotkania autor podzieli się praktycznymi wskazówkami oraz odpowie na pytania uczestników. Będzie to również świetna okazja, by podpisać swój egzemplarz oraz wymienić doświadczenia z innymi czytelnikami zainteresowanymi tematem.

 

 

Widzimy się już za kilka dni w Pałacu Kultury i Nauki i na Placu Defilad! 

 

Do zobaczenia!