Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Księgarnia biznesowa Onepress.pl - najlepsze książki dla profesjonalistów i pasjonatów

Poznaj najnowsze książki, ebooki i audiobooki dotyczące finansów, ekonomii, marketingu i biznesu. Odkryj tysiące wartościowych tytułów, które pomogą Ci rozwijać umiejętności biznesowe i osiągnąć sukces w karierze. Zrozumiesz zasady giełdy i inwestowania, a także nauczysz się zarządzać pieniędzmi, by stać się bogatszym.

Okładka książki w promocji dnia

Książka tygodnia
TOP tytuły w super cenie
Zostało Ci na świąteczne zamówienie opcje wysyłki »
Bony podarunkowe pod choinkę w onepress.pl
  • Jak być obecnym tu i teraz
  • To doskonałe książki dla osób, które wciąż borykają się z natłokiem obowiązków, stresami i ciągłym pośpiechem. Autorzy, wykorzystując techniki mindfulness, proponują skuteczne strategie, które pozwolą ci zwolnić tempo, odzyskać kontrolę nad swoim życiem i cieszyć się chwilą obecną. Odkryj mindfulness, dla związku lub dowiedz się, jak zacząć praktykować stoicyzm.

  • Dla liderów
  • Oto tytuły, które pokażą jak odkryć sekrety sukcesu! Przekonaj się, jak budować efektywne zespoły i skutecznie zarządzać zmianami. Sięgnij po wiedzę, która pokaże Ci jak stać się lepszym liderem i osiągnąć swoje cele zawodowe i osobiste. Rozwijaj się i zdobywaj nowe umiejętności już dziś.

  • Prosto o finansach i ekonomii
  • Książki ekonomiczne poruszają tematy związane z gospodarką, finansami, rynkami i inwestycjami. Autorzy tych książek analizują różne aspekty funkcjonowania systemów ekonomicznych oraz wpływ polityki ekonomicznej na rozwój kraju. Chcesz dowiedzieć się jak działa giełda? Sięgnij po poniższe tytuły.

  • Ebooki o rozwoju osobistym
  • Rozwiń swoje umiejętności! Książki o rozwoju osobistym są przeznaczone dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności, zdolności i wiedzę w różnych dziedzinach życia. Oto kilka książki zgłębiające tą tematykę, które mogą Ci się spodobać.

Darmowa dostawa w onepress.pl