Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

List do mojego życia (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Meckel Miriam
Okładka książki/ebooka List do mojego życia

Okładka książki List do mojego życia

Okładka książki List do mojego życia

Okładka książki List do mojego życia

Wydawnictwo:
Kurhaus Publishing
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
224
Druk:
oprawa miękka

Kobieta sukcesu rozpada się na kawałki. Miriam Meckel cieszyła się uznaniem jako profesor uniwersytetu, dziennikarka i specjalistka od politycznego PR, a w rodzinnych Niemczech uważana była za symbol zawodowej skuteczności, wszystko do czasu załamania nerwowego związanego z wypaleniem zawodowym.

Książka List do mojego życia, w której opisała swoje doświadczenia, stała się bestsellerem i zainicjowała debatę na temat etyki pracy oraz ciągłej presji osiągania sukcesów. To poruszające, osobiste świadectwo wypalenia zawodowego - ceny sukcesu i pułapki, w jaką wpada całe pokolenie. To opowieść o tym, jak zawsze w biegu i ciągle online tracimy zdolność zobaczenia tego, co naprawdę nas cieszy. Książka była bestsellerem w rankingu prestiżowego niemieckiego tygodnika "Der Spiegel".

Przedmowę do wydania polskiego napisała Ewa Wanat, wieloletnia redaktor naczelna radia TOK FM, która zainicjowała wiele społecznych debat.

Miriam Meckel (1967) jest profesorem komunikacji korporacyjnej i dyrektorem Instytutu Zarządzania Mediami i Komunikacją na Uniwersytecie St. Gallen w Szwajcarii. Miała 31 lat, kiedy została najmłodszym w Niemczech profesorem uniwersytetu i rzeczniczką rządu Wolfganga Clementa w Düsseldorfie. Córka teologa, absolwentka wydziału komunikacji społecznej. Prowadzi programy telewizyjne, pisze eseje naukowe, artykuły i książki na temat mediów, ekonomii i cyberpolityki. Laureatka nagrody Cicero dla najlepszego mówcy.

Meckel Miriam

Zamknij

Wybierz metodę płatności