Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Codziennik niemiecki (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Drummer Agnieszka
Okładka książki/ebooka Codziennik niemiecki

Okładka książki Codziennik niemiecki

Okładka książki Codziennik niemiecki

Okładka książki Codziennik niemiecki

Wydawnictwo:
Poltext
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
372
Druk:
oprawa miękka

Bardzo wiele osób uczy się języków obcych, jednak tylko niewiele jest w stanie płynnie posługiwać się danym językiem obcym. Dlaczego? Ponieważ nie uczymy się systematycznie, a dodatkowo samo uczenie się dość szybko staje się nudne.

Agnieszka Drummer, polska germanistka od lat mieszkająca na stałe w Monachium i ucząca Polaków niemieckiego przez Skype, autorka popularnych książek Pokochaj niemiecki! oraz Niemiecki dla Ciebie, proponuje nowy sposób uczenia się: Codziennik niemiecki.

Codziennik to codzienne porcje informacji, zwrotów oraz idiomów do systematycznej nauki języka, podane w formie lekkiej i zabawowej, według autorskiego pomysłu Autorki. Duża liczba zdjęć zamieszczonych w Codzienniku pozwoli Czytelnikowi zanurzyć się w kulturę niemiecką, motywując do regularnego doskonalenia języka niemieckiego. Codziennik niemiecki to sposób na szybkie doskonalenie znajomości żywego języka niemieckiego.

Zachęcamy do sięgnięcia po bliźniaczy Codziennik angielski autorstwa Agnieszki Drummer i Beaty Williamson, polskiej anglistki od lat mieszkającej w Londynie.

Drummer Agnieszka

Zamknij

Wybierz metodę płatności