ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 1/2017

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Aleksandra Fudali
Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 1/2017 Aleksandra Fudali - okładka książki

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 1/2017 Aleksandra Fudali - okładka książki

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 1/2017 Aleksandra Fudali - okładka audiobooka MP3

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 1/2017 Aleksandra Fudali - okładka audiobooks CD

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
69
     PDF

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie (CEiZ) to dwumiesięcznik, recenzowane czasopismo akademickie publikowane przez pracowników naukowych z różnych uniwersytetów. Czasopismo zostało założone w 2012 roku w Polsce. Wydawcą Czasopisma jest “Naukowe Wydawnictwo IVG”.

Celem Czasopisma jest opublikować artykuły, które prezentują oryginalne prace badawcze, dyskusje naukowe i które będą miały długoterminowy wpływ na badania z Dziedzin Nauk Ekonomicznych, a w tym ekonomii i zarządzania. Analityczne, interpretacyjne i empiryczne badania Czasopisma Ekonomia i Zarządzania odnoszą się do wielu obszarów, w tym teorii monetarnej, polityki fiskalnej, ekonomii pracy, rozwoju mikro- i teorii makroekonomii, handlu międzynarodowego i finansów, organizacji przemysłowej i społecznej ekonomii, a także ku nowoczesnej ekonomii dobrobytu, w ramach której rozważane są zagadnienia, takie jak: sposób zorganizowania sprawnie funkcjonującej gospodarki, konstrukcja właściwego systemu podatkowego, metoda optymalnego zróżnicowania dochodów, konstrukcja właściwego systemu składek na ubezpieczenie społeczne ZUS. Czasopismo również publikuje artykuły z zakresu badań odnoszących się do aspektów zarządzania organizacjami gospodarczymi, a także w zakresie innowacji technologicznych oraz produktowych, a w tym rewolucji technologicznej oraz jej postępu. Publikowane są także wybrane i istotne do badań artykuły dotyczące aktualnych informacji gospodarczych i politycznych danego kraju.

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie to lektura dla wszystkich ekonomistów chcących nadążyć za nowym materiałem w nowych badaniach w dyscyplinie.

Wybrane bestsellery

Aleksandra Fudali

Zamknij

Wybierz metodę płatności