ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Twój Ruch!

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Josh Altman
Wydawnictwo:
OSM CONSULT
Ocena:
5.5/6  Opinie: 2
Stron:
246
3w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Gwiazda programu Million Dollar Listing Los Angeles, dzieli się swoimi strategiami, sekretami oraz najlepszymi doświadczeniami w zakresie sprzedaży i nie tylko.

Jego sposób pracy, pozwolił mu wypracować sobie pozycję jednego z najlepszych agentów nieruchomości na świecie tuż obok Fredrika Eklunda.

W swojej książce opisał swoją strategię, która pozwoliła mu na prześcignięcie konkurencji i stanie się numerem jeden w swojej branży.

Josh „rekin” Altman to przykład przedsiębiorcy, który ciężką pracą oraz innowacyjnym podejściem do budowania przewag konkurencyjnych sprawił iż portfolio jego klientów składa się z najbogatszych i najbardziej znanych ludzi na świecie. Nie wydarzyło się to w ciągu jednej nocy. Josh popełnił setki błędów, wyciągnął z nich bezcenne lekcje i na powyższych stworzył sposób pracy oparty na… własnych warunkach.

Jaka jest recepta na sukces wg. Altmana?

Pewność siebie + informacja + inteligencja + skalkulowane ryzyko.

Oznaczają one nic więcej aniżeli wypychanie się poza strefę komfortu, bycie najlepiej obeznanym w zakresie znajomości oferowanego produktu i robienie tego tak długo i świadomie, aż będzie można zaufać swojemu wewnętrznemu instynktowi nawet jeśli logika podpowiada inne rozwiązania.

Taka metodologia pracy pozwala Altmanowi na to aby być w pełni gotowym na chwytanie pojawiąjących się nieoczekiwanie szans.

Książka ta jest dla osób, które chcą:
1. wzmocnić swoje umiejętności sprzedażowe
2. zbudować pozycję eksperta w swojej branży
3.wiedzieć w jaki sposób zbierać i zarządzać wiedzą, która pozwoli budować największe przewagi konkurencyjne
4.podejmować SKALKULOWANE ryzyko
5. ze swoich błędów wyciągać błyskawicznie lekcje, zamiast rozdrapywać rany w nieskończoność
6.nauczyć się jak negocjować multimilionowe kontrakty
7. docierać do wysoko postawionych klientów premium

Podsumowując Josh Altman pomoże Ci stać się lepszym, silniejszym i bardziej efektywnym w dziedzinie biznesu, w którym właśnie działasz!

Josh Altman

Zamknij

Wybierz metodę płatności