ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Synergia Mocy. Kompletne wydanie (Części 1-3)

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Fabian Błaszkiewicz
Synergia Mocy. Kompletne wydanie (Części 1-3) Fabian Błaszkiewicz - okładka książki

Synergia Mocy. Kompletne wydanie (Części 1-3) Fabian Błaszkiewicz - okładka książki

Synergia Mocy. Kompletne wydanie (Części 1-3) Fabian Błaszkiewicz - okładka audiobooka MP3

Synergia Mocy. Kompletne wydanie (Części 1-3) Fabian Błaszkiewicz - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
OSM CONSULT
Ocena:
6.0/6  Opinie: 3
Czas nagrania:
7 godz. 14 min.
Audiobook
Audiobook w mp3

Synergia Mocy cz. 1 - Prawdziwe Mechanizmy Osobistego Sukcesu

Zmiana jest umiejętnością, naucz się wprowadzać trwałe zmiany na lepsze.

Podobno wystarczy chcieć, by móc. Obiło Ci się to o uszy? Większość współczesnych szkół motywacyjnych tak właśnie przedstawia sprawę. Proste! Chcesz – to masz. No właśnie – chciałbyś! Gdyby wystarczyły same dobre chęci, po naszej planecie przechadzaliby się sami ludzie sukcesu. Widujesz ich wielu? My też nie, bo tak naprawdę potrzebujesz czegoś więcej. Dobre chęci są jak benzyna w samochodzie na gaz. Pozwolą Ci tylko wystartować. Dlatego uczciwi specjaliści przedstawią Ci taki schemat:

CEL + DECYZJA + HARÓWKA = SUKCES

Aby nieco uprzyjemnić sprawę, część ze specjalistów przedstawia ten schemat, zamieniając słowo HARÓWKA na słowo DZIAŁANIE. Zabieg ten skuteczny jest tylko raz. W trakcie wprowadzania schematu w życie przekonasz się bowiem, że słowo DZIAŁANIE zawiera w sobie po prostu CIEŻKĄ HARÓWKĘ, i zrezygnujesz. Jedyne co może utrzymać Cię na drodze, to stałe źródło zasilania. Ty nie potrzebujesz benzyny na start, a napędu atomowego na całą swoją drogę!

Jak zwiększyć swoją siłę do osiągania sukcesu? Z pomocą przychodzi doświadczenie wielu ludzi sukcesu oraz eksperymenty naukowe, które udowadniają, żewprowadzanie zmian i osiąganie sukcesu jest UMIEJĘTNOŚCIĄ. Może ją posiąść każdy z nas.

 

Synergia Mocy cz. 2 - Okna Iluzji

Jak często słyszałeś o narzędziach rozwoju, które zapewnią Ci osiągnięcie wszystkiego czego chcesz, a tego nie masz?

Tak, oczywiście, one istnieją i działają. Ale, ale… przed rozpoczęciem realizacji celu warto zastanowić się, czy ścieżka do niego prowadząca nie pozbawi Cię tego, co już masz i co daje Ci satysfakcję. Absolutnie niezaprzeczalną wartość ma również analiza tego, co masz, mimo iż tego nie chcesz. Skąd to się wzięło? Czego chciałeś skoro znalazło się w Twoim życiu?

Technika nazwana „Oknem iluzji” pozwoli Ci prześledzić wszystkie te obszary i odkryć prawdziwe pragnienia prowadzące Cię prosto do zajęcia się tym, co dla Ciebie WAŻNE.

Jak często słyszałeś o ludziach sukcesu, którzy byli nieszczęśliwi? Zdobyli to, do czego dąży wielu w dzisiejszym świecie: pieniądze, uwielbienie, zainteresowanie, a mimo to ich egzystencja była przepleciona pasmem nałogowych ciągów lub w ogóle kończyła się przedwcześnie. „Okno iluzji” pozwoli Ci zagłębić się w siebie tak byś uniknął przystawienia swojej drabiny rozwoju do niewłaściwej ściany. 

Z tego audiobooka dowiesz się nie tylko dlaczego kluczem jest działanie,ale także dostaniesz konkretne narzędzie wskazujące, jak przejść od przemyśleń o wartościach, lękach i priorytetach do poukładanego i skoncentrowanego na TWOICH celach działania. Tym narzędziem będzie „Drugie Okno Iluzji”, które w jasny sposób podświetli istotne dla Ciebie czynności.

Człowiek może rozwinąć się tylko na tyle, na ile pozwala mu jego umysł! Stąd w mocnym przekazie Fabiana Błaszkiewicza znalazło się miejsce na technikę „Przeskórowania”, która sprawi, że dasz sobie przyzwolenie na osiąganie wielkości. A po pokonaniu mentalnych barier zaczniesz przełamywać je w rzeczywistości!

 

Synergia Mocy cz. 3 - Od Lęku do Pełni Życia

W naszym świecie istnieją dwie fundamentalne siły. Miłość – rozumiana jako siła sprawcza wszystkiego, co twórcze oraz strach, czający się wszędzie tam, gdzie brak miłości. Jednak by wyzbyć się lęku, musisz go najpierw zidentyfikować, natomiast by odczuć pełnię życia potrzebujesz zająć się wyłącznie wielkimi dziełami.

Pierwszym etapem jest zwycięstwo nad lękiem. Dowiesz się więc:

  • Jak rozpoznać lęk w nawet najbardziej inteligentnych racjonalizacjach?
  • Co sprawia, że się boisz? Jakie struktury emocjonalne kazały Ci podejmować tchórzowskie decyzje i nijakie czyny, po których czułeś, że rozmijasz się ze swoją życiową misją?
  • Jak odkryć mechanizmy strachu, auto-szantażu i auto-sabotażu oraz jak się ich raz na zawsze pozbyć?
  • Jak wydobyć na światło dzienne obawy, fałszywe przekonania, wstydliwe wspomnienia lub kłamstwa na swój temat zasłyszane od innych? Jak wykorzenić je ze swojej (pod)świadomości i zacząć wieść życie wolne od wymówek.
  • Dlaczego zamiast pozbywać się w ogóle mechanizmów obronnych, lepiej stworzyć nowe, skuteczniejsze, które ustrzegą Cię przed powrotem strachu? 

Po zidentyfikowaniu lęków, droga do życia pełnią staje przed nami otworem!

Wybrane bestsellery

Fabian Błaszkiewicz

Zamknij

Wybierz metodę płatności