ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Tworzenie najlepszych ofert. Produkty i usługi, na których zależy klientom (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Tworzenie najlepszych ofert. Produkty i usługi, na których zależy klientom

Okładka książki Tworzenie najlepszych ofert. Produkty i usługi, na których zależy klientom

Okładka książki Tworzenie najlepszych ofert. Produkty i usługi, na których zależy klientom

Okładka książki Tworzenie najlepszych ofert. Produkty i usługi, na których zależy klientom

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Stron:
320
Druk:
oprawa miękka

Książka

89,00 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Powiadom o dostępności audiobooka »

Pozornie skazany na sukces projekt często kończy się katastrofą. Powodów jest mnóstwo. Może to być błędne zdiagnozowanie oczekiwań klientów lub skoncentrowanie się bardziej na technologiach niż potrzebach przyszłych użytkowników. Nierzadko problemem okazuje się złe zarządzanie zespołem. Bywa i tak, że obiecujący projekt pochłania mnóstwo pieniędzy, czasu i energii, zanim w końcu staje się jasne, że oparto go na opiniach, a nie na faktach. Czy można jakoś uniknąć podobnych frustracji?

Można, wystarczy zrozumieć i stosować wzorce tworzenia wartości - i właśnie o tym jest ta książka. Pokazano w niej, jak wykorzystać pozyskane informacje do opracowania propozycji, które bezpośrednio pomogą klientom w rozwiązaniu ich problemów. Przedstawiono techniki harmonizowania zespołu, służące poprawie komunikacji między jego członkami, a także jakości tworzonych wartości. Sporo miejsca poświęcono testowaniu koncepcji, co pozwala na równoczesne minimalizowanie ryzyka porażki i realizację nowatorskich zamierzeń. Te wszystkie trudne zadania stają się o wiele łatwiejsze, jeśli do ich wykonania stosuje się odpowiednie narzędzia. Również one zostały tu wyczerpująco opisane.

Dzięki tej książce:

  • zrozumiesz wzorce tworzenia wartości
  • zaczniesz w pełni wykorzystywać doświadczenia i umiejętności ludzi z Twojego zespołu
  • unikniesz marnowania zasobów na błędne koncepcje
  • zaczniesz opracowywać, testować i dostarczać to, czego chcą klienci
  • nauczysz się korzystać z odpowiednich narzędzi podczas opracowywania propozycji wartości

Pozwól klientom docenić to, co dla nich przygotujesz!

O autorach

Alexander Osterwalder, Yves Pigneur, Gregory Bernarda, Alan Smith, Trish Papadakos

Dr Yves Pigneur jest współautorem książki Tworzenie modeli biznesowych i wykładowcą w katedrze zarządzania i systemów informatycznych Uniwersytetu w Lozannie. Pełnił także funkcję profesora wizytującego w placówkach naukowych mieszczących się w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Singapurze. Yves jest znawcą tematyki modeli biznesowych i często opowiada o nich podczas prelekcji na wyższych uczelniach, w wielkich korporacjach, na imprezach branżowych dla przedsiębiorców i międzynarodowych konferencjach.

Alan Smith ma obsesję na punkcie designu, biznesu i sposobów realizowania się w ich ramach. Jest przedsiębiorcą z wykształceniem w zakresie wzornictwa przemysłowego. Pracował w branży filmowej, telewizyjnej, wydawniczej, urządzeń mobilnych i internetowej. Wcześniej był współzałożycielem The Movement, międzynarodowej agencji projektowej z biurami w Londynie, Toronto i Genewie. Pomagał Alexowi Osterwalderowi i Yves’owi Pigneurowiw tworzeniu Szablonu Propozycji Wartości i jest autorem przełomowych projektów do książki Tworzenie modeli biznesowych. Jest także współzałożycielem firmy Strategyzer, w której wraz ze swoim niezwykłym zespołem buduje narzędzia i opracowuje treści pomagające biznesmenom tworzyć to, na czym zależy klientom.

Alan udziela się na Twitterze jako @thinksmith.

Trish Papadakos jest projektantką, fotografką i przedsiębiorczynią. Posiada tytułmagistra wzornictwa szkoły Central St. Martins w Londynie i licencjata w tej samej dziedzinie z York Sheridan Joint Program w Toronto. Wykłada na swojej macierzystej uczelni, współpracowała z nagradzanymi agencjami, założyła kilka firm i po raz trzeci współpracuje z zespołem Strategyzera.

Jej zdjęcia możesz znaleźć na Instagramie pod adresem @Trishpapadakos.

Zamknij

Wybierz metodę płatności