Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Model Biznesowy Ty. Wydanie II

Model Biznesowy Ty. Wydanie II Timothy Clark, Alexander Osterwalder, Yves Pigneur, Bruce Hazen, Alan Smith - okladka książki

Model Biznesowy Ty. Wydanie II Timothy Clark, Alexander Osterwalder, Yves Pigneur, Bruce Hazen, Alan Smith - okladka książki

Serie wydawnicze:
Exclusive
Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Stron:
252
Druk:
oprawa miękka

Globalny bestseller w zupełnie nowym wydaniu

Ostatnie kilka lat było dla naszej cywilizacji bardzo trudne. Co więcej, problemy bezustannie się pogłębiają, przez co rośnie niepewność. Wciąż jednak pojawiają się kolejne, nieznane wcześniej możliwości. W naszej nowej, szalonej rzeczywistości klarowność i poczucie bezpieczeństwa w sferze życia zawodowego stają się marzeniem niemal każdej osoby, na każdym etapie rozwoju kariery.

Poznaj jednostronicową, czteroetapową metodę modelowania, która pomogła już setkom tysięcy profesjonalistów ze wszystkich stron świata!

Szablon modelu pracy jest nieustanną inspiracją dla osób w wieku 50+, które poszukują nowych możliwości w zupełnie nieprawdopodobnych sferach! 

Tim Lybarger, Encore NEO

Szablon modelu pracy? To przełomowe rozwiązanie dla osób rozpoczynających karierę zawodową! 

Randi Millard, Learner2Earner

Ta niezwykle skuteczna i uniwersalna metoda prowadzenia kariery powstała 15 lat temu na podstawie przełomowego szablonu modelu biznesowego (ang. Business Model Canvas). Metoda działa poprzez połączenie zasad myślenia projektowego w kontekście rozwoju kariery. Przy tworzeniu techniki skorzystano z doświadczenia setek doradców zawodowych z kilkudziesięciu państw. Metodologia ta, w efekcie konsekwentnego rozwijania, wyewoluowała w doskonały i niezwykle skuteczny produkt. Dodatkowo w tym wydaniu książki znalazły się niezawodne wskazówki dotyczące budowy silnej marki osobistej!

Oto dokładnie to, czego potrzebuje każdy profesjonalista klarownie planujący własną karierę!

Julia Samman, trenerka biznesu

Dobrze zrozumiałem swoją rolę w organizacji, a także zacząłem skutecznie zarządzać własną karierą!

Dr James Heilman, lekarz i profesjonalny menedżer

Wybrane bestsellery

O autorach książki

Dr Timothy Clark jest profesorem biznesu, a także autorem i współautorem bestsellerów.

Dr Alexander Osterwalder jest autorem prowadzącym międzynarodowego bestsellera Tworzenie modeli biznesowych, pełnym pasji przedsiębiorcą, wziętym mówcą i współzałożycielem specjalizującej się w tworzeniu narzędzi i treści do celów zarządzania strategicznego i wprowadzania innowacji firmy programistycznej Strategyzer. Dr Osterwalder stworzył Szablon Modelu Biznesowego, narzędzie z zakresu zarządzania strategicznego służące do projektowania, testowania, budowania i zarządzania modelami biznesowymi, z którego korzystają takie firmy jak Coca Cola, GE, P&G, Mastercard, Ericsson, LEGO i 3M. Często przemawia na forach znanych organizacji i najbardziej prestiżowych uniwersytetów całego świata, którymi niewątpliwie są Stanford, Berkeley, MIT, IESE oraz IMD.

Dr Osterwalder udziela się na Twitterze jako @alexosterwalder.

Dr Yves Pigneur jest współautorem książki Tworzenie modeli biznesowych i wykładowcą w katedrze zarządzania i systemów informatycznych Uniwersytetu w Lozannie. Pełnił także funkcję profesora wizytującego w placówkach naukowych mieszczących się w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Singapurze. Yves jest znawcą tematyki modeli biznesowych i często opowiada o nich podczas prelekcji na wyższych uczelniach, w wielkich korporacjach, na imprezach branżowych dla przedsiębiorców i międzynarodowych konferencjach.

Bruce Hazen jest trenerem kadry zarządzającej i autorem metodyki zwanej „nową fizyką zarządzania karierą”. 

Alan Smith ma obsesję na punkcie designu, biznesu i sposobów realizowania się w ich ramach. Jest przedsiębiorcą z wykształceniem w zakresie wzornictwa przemysłowego. Pracował w branży filmowej, telewizyjnej, wydawniczej, urządzeń mobilnych i internetowej. Wcześniej był współzałożycielem The Movement, międzynarodowej agencji projektowej z biurami w Londynie, Toronto i Genewie. Pomagał Alexowi Osterwalderowi i Yves’owi Pigneurowiw tworzeniu Szablonu Propozycji Wartości i jest autorem przełomowych projektów do książki Tworzenie modeli biznesowych. Jest także współzałożycielem firmy Strategyzer, w której wraz ze swoim niezwykłym zespołem buduje narzędzia i opracowuje treści pomagające biznesmenom tworzyć to, na czym zależy klientom.

Alan udziela się na Twitterze jako @thinksmith.

Timothy Clark, Alexander Osterwalder, Yves Pigneur, Bruce Hazen, Alan Smith - pozostałe książki

Zobacz pozostałe książki z serii Exclusive

Zamknij

Przenieś na półkę
Dodano produkt na półkę
Usunięto produkt z półki
Przeniesiono produkt do archiwum
Przeniesiono produkt do biblioteki

Zamknij

Wybierz metodę płatności