ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Nietypowe przypadki Public Relations

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Rafał Szczepanik, Oksana Krzyżowska
Nietypowe przypadki Public Relations Rafał Szczepanik, Oksana Krzyżowska - okładka książki

Nietypowe przypadki Public Relations Rafał Szczepanik, Oksana Krzyżowska - okładka książki

Nietypowe przypadki Public Relations Rafał Szczepanik, Oksana Krzyżowska - okładka audiobooka MP3

Nietypowe przypadki Public Relations Rafał Szczepanik, Oksana Krzyżowska - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
2.0/6  Opinie: 1
Stron:
104
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

Nietypowe przypadki Public Relations. Wydanie II
Rafał Szczepanik
Dlaczego premier Tusk ujawnił, że wyłysieje? Komu Bóg daje dobrze popalić i za darmo promuje firmę? Jak utajnić informacje o szemranej przeszłości prezesa, ujawniając ją mediom? Dlaczego penisy Francuzów i kratki ściekowe w Szwecji to świetne nośniki komunikatów PR? Co robi agent CIA w centrali IBM? Czy homoseksualiści promują Ikeę? Krok dalej niż promocja reputacji Nastała e...

Specjalista od PR nigdy nie może być pewnym tego, co będzie robił jutro. Niespodziewane wydarzenia, nieoczekiwane reakcje mediów - to wszystko nakazuje mu reagowanie w sposób niestandardowy i nieszablonowy. Sprawdzone zasady i techniki public relations, nawet stosowane w perfekcyjny sposób, po pewnym czasie przestają przynosić rezultaty. To, co wczoraj było świetną metodą zwrócenia uwagi mediów na działalność firmy, dziś może wydać się starą, ograną sztuczką, która nie wzbudzi zainteresowania.

Jeśli znasz już reguły rządzące pracą specjalisty od PR, przyszedł czas, byś nauczył się je łamać. W książce "Nietypowe przypadki PR" autorzy zebrali najciekawsze, najbardziej oryginalne kampanie i koncepcje public relations, z jakimi spotkali się w swojej pracy doradców i trenerów. Znajdziesz w niej szczegółowe opisy i wiele praktycznych uwag, które z pewnością wykorzystasz w swojej pracy.

Autorzy tej książki to doświadczeni specjaliści public relations, od kilku lat zajmujący się kreowaniem wizerunku polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, menedżerów i polityków. Skorzystaj z ich doświadczenia!

Wybrane bestsellery

Rafał Szczepanik, Oksana Krzyżowska

Rafał Szczepanik, Oksana Krzyżowska - pozostałe książki

Onepress - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności