ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak inwestować swoje pieniądze. Eksperci finansowi ujawniają skuteczne sposoby lokowania i wydawania pieniędzy

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Onepress
Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Stron:
198
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Niektórzy lekarze w obliczu zagrożenia nie poddają się terapiom, które ordynują pacjentom. Podobnie jest z doradcami finansowymi - najczęściej nie korzystają z produktów, które polecają klientom. Sytuację komplikuje prosty, choć przemilczany fakt, że nie istnieje jedyny właściwy sposób inwestowania pieniędzy. Tymczasem decyzje o sposobie oszczędzania i inwestowania pieniędzy są niezwykle ważne. Od nich właśnie zależy przyszły dobrobyt Twój i Twoich bliskich.

Ta niezwykła książka jest zbiorem esejów napisanych przez 25 prawdziwych mistrzów w dziedzinie zarządzania finansami, którzy zgodzili się opowiedzieć o tym, jak postępują z własnym kapitałem. Ci błyskotliwi menedżerowie portfeli, doradcy finansowi, inwestorzy kapitału wysokiego ryzyka i inni eksperci szczerze opowiadają o tym, w jaki sposób inwestują, oszczędzają, wydają, rozdają i pożyczają pieniądze. Dzielą się swoimi historiami. Są to opowieści o nadziei, frustracji, radości, walce, pragnieniu i rozwoju. Chwilami jest to trudna lektura, ale przynosi inspirację i demaskuje mity związane z pieniędzmi i bogaceniem się. Przekonuje, że sposób oszczędzania, wydawania i inwestowania jest ściśle powiązany z osobowością i wyznawanymi wartościami. Bo przecież nawet jeśli pieniądze szczęścia nie dają, mogą rozwiązać wiele problemów!

Nie mów mi, co myślisz - powiedz, co masz w portfelu.

Nassim Nicholas Taleb, autor bestsellera Czarny łabędź

Wybrane bestsellery

O autorach książki

Joshua Brown, Brian Portnoy

Joshua Brown ― twórca The Reformed Broker, jednego z najpopularniejszych blogów finansowych na świecie. Jest uznawany za wybitnego eksperta w dziedzinie zarządzania aktywami i portfelem emerytalnym.

Dr Brian Portnoy ― autor bestsellerowych książek i posiadacz certyfikatu Chartered Financial Analyst. Zajmuje się nie tylko strategiami podejmowania decyzji inwestycyjnych, ale także wpływem pieniędzy na szczęśliwe życie.

Onepress - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności