ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Benjamin Franklin Droga do dobrobytu (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Shipside Steve
Okładka książki/ebooka Benjamin Franklin Droga do dobrobytu

Okładka książki Benjamin Franklin Droga do dobrobytu

Okładka książki Benjamin Franklin Droga do dobrobytu

Okładka książki Benjamin Franklin Droga do dobrobytu

Wydawnictwo:
Studio Emka
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
118
Druk:
oprawa twarda

Od czasu pierwszego wydania "Drogi do dobrobytu" w latach pięćdziesiątych osiemnastego stulecia, miliony przedsiębiorców z aspiracjami zastosowało rady Benjamina Franklina, żeby stworzyć, rozwinąć i zachować dochodowe firmy. Wiele z wymienionych tu maksym i przysłów takich jak Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje, czy Od miodu słodsze są tylko pieniądze, stało się częścią kultury zachodnich społeczeństw. Franklin zakończył życie w bogactwie i do dziś jest wymieniany na liście 100 najbogatszych ludzi w historii Ameryki. Steve Shipside dokonał interpretacji tekstu Franklina, dostosowując ją do współczesnych warunków.
Jego interpretacja nie jest substytutem oryginału - ma na celu zilustrowanie ponadczasowej mądrości i podpowiada, jak wprowadzić ją w życie, zajmując się swoimi finansami we współczesnych warunkach. Ta błyskotliwa interpretacja "Drogi do dobrobytu" jest cenną wartością dodaną do jednej z najsłynniejszych i najbardziej inspirujących książek, jakie kiedykolwiek zostały napisane.


Steve Shipside jest niezależnym dziennikarzem specjalizującym się w finansach i informatyce. Jest autorem książek Get Fit!, Get Rid of your gut, The Manly Man Manual, Podcasting.

 


 

Shipside Steve

Zamknij

Wybierz metodę płatności