ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak nadążyć za kryptowalutami. Przewodnik po Bitcoinie i nowej cyfrowej ekonomii

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Helion
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Stron:
232
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Bitcoin i inne kryptowaluty to rewolucja w dziejach pieniądza i polityki monetarnej. Mimo to niewiele osób w pełni rozumie prawdziwą naturę bitcoina i jego potencjał.

To prawda: świat kryptowalut jest skomplikowany. Możesz go jednak zrozumieć i nauczyć się po nim poruszać, w czym pomoże Ci ta książka - interesujący przewodnik, który przystępnie wyjaśnia technologiczne podstawy rynku kryptowalut i związanej z nim ekonomii cyfrowej. Dowiesz się stąd, jak funkcjonuje bitcoin, a także w jaki sposób specyfika nowoczesnych koncepcji cyfrowej własności stopniowo zmienia świat finansów. Poznasz również tajniki inwestowania i handlu kryptowalutami. Ważną częścią książki jest rozdział poświęcony zagrożeniom w świecie krypto, w tym metodom działania hakerów i oszustów. Wszystko to, wraz z informacjami o najnowszych trendach i przyszłości kryptowalut, przygotuje Cię na zmianę - na nową cyfrową ekonomię!

Pozwól Benowi poprowadzić Cię przez historię wzlotów i upadków kryptowalut!

CryptoWendyO, założycielka i gospodyni kanału The O Show

Ben ma ogromne doświadczenie w dziedzinie kryptowalut. To naprawdę bycza książka!

Aaron i Austin Arnoldowie, Altcoin Daily

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Ben Armstrong

Ben Armstrong jest amerykańskim ekspertem w dziedzinie kryptowalut i technologii blockchain. Założył popularny kanał BitBoy Crypto na YouTube, gdzie dzieli się wiedzą na temat rynku krypto. Jest również współzałożycielem BitSwap, platformy do wymiany tokenów łańcucha bloków Ethereum. Mieszka w Atlancie w stanie Georgia.

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności