ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Rozwój inteligencji emocjonalnej. 7 kroków do wewnętrznej przemiany

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Sensus
Serie wydawnicze:
Sensus
Ocena:
5.0/6  Opinie: 2
Stron:
416
Druk:
oprawa miękka

Wczuj się w swoje życie

  • Rozpoznawaj i kontroluj emocje własne oraz innych ludzi
  • Uzyskaj swobodny dostęp do emocji, które Ci pasują
  • Zmotywuj się
  • Zadawaj właściwe pytania
  • Naucz się stosować programowanie neurolingwistyczne
  • Wykorzystuj inteligencję emocjonalną w życiu prywatnym oraz zawodowym

Inteligencja emocjonalna jest złożonym systemem zachowań, predyspozycji, wierzeń i wartości, które pozwalają Ci skutecznie realizować własną wizję samego siebie, postawione cele, zawodowe ambicje i prywatne marzenia. Wysoki współczynnik EQ umożliwia doskonałe określanie nastrojów, uczuć i innych stanów ducha, zmienianie ich oraz wywoływanie tylko tych pożądanych. Jest to niezbędne do rozpoznawania emocji innych ludzi oraz budowania pozytywnych relacji z otoczeniem.

Nowatorski podręcznik, który trzymasz w ręku, tak różni się od sławnego dzieła Daniela Golemana oraz innych książek i prac na temat inteligencji emocjonalnej, jak program motoryzacyjny od kursu prawa jazdy. Czym jest sucha wykładnia bez obrazowych przykładów i sposobów zastosowania jej w Twoim przypadku? Oprócz opisania solidnych teoretycznych podstaw, które mogą być pomocne nawet podczas zajęć na wyspecjalizowanych kierunkach, autorzy Rozwoju inteligencji emocjonalnej postanowili pomóc Ci we wprowadzeniu w życie wszystkich tych zagadnień. Stworzyli szereg ćwiczeń oraz praktyczny 14-dniowy program zdobywania mądrości emocjonalnej.

Dzięki zdobyczom nauki oraz praktyce psychoterapeutów i trenerów książka ta wykorzystuje techniki neurolingwistyczne - takie jak bramy, kotwice, rytuały, poziomy logiczne i inne - w celu pokazania, jak należy zarządzać własnymi stanami emocjonalnymi oraz jak można mądrze wykorzystać wiedzę do zarządzania innymi ludźmi i relacjami z nimi.

Szczęście osiągasz wówczas, kiedy to, co myślisz, co mówisz i co robisz, tworzy harmonię.

Mahatma Ghand

PATRICK E. MERLEVEDE jest konsultantem i jednocześnie trenerem specjalizującym się w dziedzinach takich, jak inteligencja emocjonalna, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz gospodarowanie wiedzą. Prowadzi firmę internetową jobEQ.com. Oferuje ona usługi opierające się na zasadach podanych w niniejszej książce, w dziedzinach takich, jak określanie predyspozycji człowieka, rekrutacja pracowników i ich szkolenie.

DENIS BRIDOUX jest trenerem NLP, terapeutą oraz Honorowym Członkiem Instytutu Neurosemantyki. Ostatnimi czasy dołączył on do zespołu opracowującego rozdziały II i III tomu serii Pink Therapy wydawanej przez Open University's Press. Obecnie pracuje nad pełnym przeglądem i aktualizacją modeli Meta-Miltona, matematyką psychologii i nowym modelem umysł-ciało.

RUDY VANDAMME jest trenerem. Prowadzi swój własny instytut: www.quinx.org. Zdobył stopnie naukowe z psychologii, filozofii i antropologii.

Wybrane bestsellery

Patrick E. Merlevede, Denis Bridoux, Rudy Vandamme

Zobacz pozostałe książki z serii Sensus

Sensus - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności