ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Przywództwo dla bystrzaków

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Marshall Loeb, Stephen Kindel
Przywództwo dla bystrzaków Marshall Loeb, Stephen Kindel - okładka książki

Przywództwo dla bystrzaków Marshall Loeb, Stephen Kindel - okładka książki

Przywództwo dla bystrzaków Marshall Loeb, Stephen Kindel - okładka audiobooka MP3

Przywództwo dla bystrzaków Marshall Loeb, Stephen Kindel - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Septem
Serie wydawnicze:
Poradniki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
368
Druk:
oprawa miękka

Autorytet zamiast autorytaryzmu

  • Buduj swój wizerunek
  • Zdobywaj wiedzę
  • Miej otwarty umysł

Lista Twoich priorytetów: zapał, pogoda ducha, uczciwość, zaradność, altruizm, odwaga, stanowczość, sugestywność, chęć współpracy i wsparcia

Sztuka bycia przywódcą

Zostać Napoleonem... Churchillem... wybitnym przywódcą XXI wieku... a może po prostu liderem swojej firmy? Uważasz, że znakomicie odnajdziesz się na stanowisku menedżerskim? Zastanawiasz się, czy masz do tego odpowiednie kwalifikacje albo predyspozycje? Mało kto rodzi się przywódcą. Większość tych wielkich ludzi, do grona których właśnie aspirujesz, długo zdobywała szlify w terenie albo rozwijała w sobie niezwykłe umiejętności upartą, samodzielną pracą. Kierowanie ludźmi to odpowiedzialne zadanie. Wymaga ono solidnego zaplecza wiedzy. Wykształć w sobie wszelkie umiejętności wybitnego lidera. Staraj się pracować nad swoimi mocnymi stronami i minimalizować słabości. Naucz się nakłaniać innych do współpracy i wsłuchaj się w to, co mówią ludzie. Szanuj interesy innych i traktuj je jak swoje! Dowiedz się także, jak unikać czyhających na Ciebie pułapek i stawiać czoła przeciwnościom losu. Zdobądź szacunek otoczenia i służ innym swoim autorytetem.

Przywództwo to nie hobby ani zawód - tak naprawdę to sposób życia.

  • Poznaj cechy prawdziwego przywódcy.
  • Odnieś sukces dzięki odpowiedzialności.
  • Umiejętnie ustalaj priorytety.
  • Poznaj sztukę arbitrażu i mediacji.
  • Usprawnij komunikację międzyludzką.

Piotr, lat 32, Lublin:
Książki z serii "Dla bystrzaków" to fantastyczna literatura tworzona przez fachowców. Ten podręcznik szczególnie mnie ucieszył. W sugestywny, a zarazem łatwy w odbiorze sposób przekazuje skondensowaną wiedzę na temat przywództwa. Zamiast sięgać po dziesięć innych książek, wystarczy mieć tę jedną - prawdziwą esencję całego zagadnienia.

Anita, lat 23, Poznań:
Studiuję marketing i zarządzanie. Wiadomo, jako studentka nie mam wiele czasu na czytanie książek spoza listy lektur obowiązkowych. Dlatego podobają mi się "Bystrzaki". Nie muszę czytać od deski do deski, sięgam tylko do wybranego rozdziału i już wszystko wiem. Najlepsze jest to, że przydają mi się zarówno prywatnie, jak i podczas pracy na studiach.

Wybrane bestsellery

Marshall Loeb, Stephen Kindel

Zobacz pozostałe książki z serii Poradniki

Septem - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności