ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

ABC - Firma na księdze przychodów i rozchodów 2012 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Włodzimierz Markowski
Wydawnictwo:
Marcus
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
164
     ePub

 

Jak sobie wyobrażasz własny biznes?

- Jako miejsce realizacji swoich marzeń?

- Miejsce, gdzie sam, bez szefa, będziesz mógł decydować o swoim losie?

- Źródło życiodajnej gotówki, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie godziwe życie i te wspaniałe wymarzone wakacje wśród palm na tropikalnej plaży?

Wszystko to może znaleźć się w zasięgu Twoich rąk!

Poczuj wreszcie zapach i dotyk pieniędzy, które sam zarobisz w swoim własnym biznesie.

Martwisz się, że to zbyt trudne? My to już za Ciebie przećwiczyliśmy. W tym ebooku znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, wszelkie wskazówki, które pozwolą Ci sprawnie i bez kłopotów poprowadzić firmę opodatkowaną na zasadach ogólnych, czyli rozliczającą się wg podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Znajdziesz tam także "wiedzę tajemną", czyli to co obowiązuje, ale co wcale nie wynika wprost z polskich niejasnych, celowo zagmatwanych lub niechlujnie napisanych przepisów. Ta wiedza zapewni Ci spokój fiskalny, bo będziesz dokładnie wiedział jakie są Twoje obowiązki podatkowe i czego może od Ciebie wymagać urząd skarbowy.

Jeden z uczestników szkolenia dla starterów organizowanego w ramach akcji szkoleniowej PARP, który w ramach kursu otrzymał ten poradnik, stwierdził, że dopiero lektura ABC dała mu prawdziwą wiedzę z zakresu przedsiębiorczości.

Nie ukrywam, że wielką przyjemność sprawił mi też jeden z ostatnich komentarzy nabywcy kompletu poradników ABC:

"... a te książeczki to mistrzostwo świata. Nigdy samodzielnie nie zgromadziłbym tych informacji."

Proponujemy Ci aktualne wydanie ebooka "ABC - Firma na księdze przychodów i rozchodów" będący wyborem rozdziałów z "ABC small business'u" wydanie XXIV, wg stanu prawnego na 1 lutego 2012 roku, poradnika, który od lat wspiera zarówno startujących jak i już działających biznesmenów. W ebooku znajdziesz rozdziały omawiające księgowość firmy opodatkowanej na zasadach ogólnych, zarówno wg skali podatkowej jak i podatkiem liniowym, zasady zatrudnienia i opodatkowania wynagrodzeń pracowników, ubezpieczenia społeczne Twoje i Twoich pracowników, a także podstawy opodatkowania podatkiem od towarów i usług VAT. Znajdziesz tam także zasady rozliczenia rocznego z uwzględnieniem przysługujących Ci ulg podatkowych.

Dodatkowo, jako bonus, dostaniesz też rozdział "Nieruchomości - zasady opodatkowania najmu i sprzedaży nieruchomości prywatnych i firmowych oraz najnowsze przepisy spadkowe - zapis windykacyjny.

UWAGA!!! Z KSIĄŻKĄ OTRZYMASZ DODATKOWO W POŁOWIE ROKU:

- SUPLEMENT 2012 wg stanu prawnego na 1 lipca 2012, w którym zamieszczone będą wszystkie zmiany przepisów podatkowych i gospodarczych dotyczących małego biznesu jakie wejdą w życie od 1 lutego do 1 lipca 2012 r. Suplement będzie dostępny na stronie Wydawnictwa (także do ściągnięcia) www.abcbiznesu.com.

Buduj Swoją firmę i Swoją Niezależność. Tego Życzy Ci MARCUS.

Włodzimierz Markowski

Zamknij

Wybierz metodę płatności