ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

20 pomysłów na dochód pasywny (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Bartłomiej Tomoński
Wydawnictwo:
SELF-PUBLISHER
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
21
3w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub
     Mobi

Pewnie nie raz słyszałeś o osobach, które nic nie muszą już robić, a i tak zarabiają sporo pieniędzy. W internecie dużo jest artykułów o ludziach, którzy wylegują się na plaży i sączą drinki, a pieniądze same im wpływają na konto. Taki styl życia można właśnie osiągnąć dzięki dochodom pasywnym. Jest to po prostu stały przypływ środków dzięki raz wykonanej pracy, która już nie musi być powtarzana. Regularnie otrzymujemy pieniądze niezależnie od tego czy nadal wykonujemy pewne czynności, czy też nie. Dochód pasywny nie bierze się z powietrza. Najpierw trzeba posiadać tak zwane aktywa, czyli coś, co będzie wkładało pieniądze do naszej kieszeni, zamiast je z niej wyciągać. 

Od czego zacząć budowanie dochodów pasywnych? Przeczytaj tę książkę. W kolejnych rozdziałach przedstawię Ci najlepsze według mnie źródła takiego zarobku. Wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają i zacznij działać! 

 

Bartłomiej Tomoński - Przedsiębiorca, zwolennik budowania dochodów pasywnych i niezależności finansowej, twórca ebooków.

Bartłomiej Tomoński

Zamknij

Wybierz metodę płatności