ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zespole, do dzieła! - AUDIO. Czas na wspólne wyzwania

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier
Zespole, do dzieła! - AUDIO. Czas na wspólne wyzwania Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier - okładka książki

Zespole, do dzieła! - AUDIO. Czas na wspólne wyzwania Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier - okładka książki

Zespole, do dzieła! - AUDIO. Czas na wspólne wyzwania Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier - okładka audiobooka MP3

Zespole, do dzieła! - AUDIO. Czas na wspólne wyzwania Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
MT Biznes
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
4 godz. 20 min.
Czyta:
Janusz German
Audiobook
Audiobook w mp3

W dzisiejszych czasach oczekuje się od nas wszystkich w pracy coraz większej skuteczności zespołowej. Czy jednak wiemy, jak zbudować zespół, który naprawdę potrafi wykorzystać wiedzę, doświadczenie i motywację swoich członków? Większość z nas nie wie, szybko popada we frustrację, poddaje się i skłania ku samodzielnemu działaniu, ale w dzisiejszym środowisku biznesowym nie jest to dobre rozwiązanie. Na szczęście jest lepszy sposób. Trzej eksperci, Ken Blanchard, Alan Randolph i Peter Grazier, przedstawiają nam w tej książce trzyetapowy proces, dzięki któremu potrafimy przekształcić każdy zespół w tzw. zespół na wyższym poziomie, czyli zespół wykorzystujący efektywnie pomysły i motywację wszystkich swoich członków oraz czas swoich przywódców, proces przynoszący korzyści każdemu członkowi zespołu z osobna i całej organizacji.

Dyskusje, analizy przykładów i pytania pomogą czytelnikowi i jego kolegom z zespołu nauczyć się dzielenia informacjami, by budować większe zaufanie i poczucie odpowiedzialności, jasnego wyznaczania granic, by dać członkom zespołu wolność do odpowiedzialnego działania, oraz zarządzania samym sobą, by zespołowo podejmować dobre decyzje. Jeśli wprowadzisz w życie rady zawarte w tej książce, przekonasz się, że praca zespołowa sprawia przyjemność, daje satysfakcję i zapewnia wysoką wydajność.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier

Dr Ken Blanchard jest jednym z najbardziej wnikliwych i wpływowych autorów w dzisiejszym świecie biznesu. Według "New York Timesa" to autor, którego książki sprzedają się najlepiej.

Prowadzi znaną firmę szkoleniową i konsultingową Ken Blanchard Companies. Z jego usług korzystają największe światowe koncerny, m.in.: Procter & Gamble, BMW, American Express, Johnson & Johnson, Toyota i wiele innych.

Miliony menedżerów w całych Stanach Zjednoczonych stosują jego metodę "zarządzania samym sobą w konkretnych sytuacjach".

Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier - pozostałe książki

MT Biznes - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności