ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Pozytywny pies (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Jon Gordon
Okładka książki/ebooka Pozytywny pies

Okładka książki Pozytywny pies

Okładka książki Pozytywny pies

Okładka książki Pozytywny pies

Wydawnictwo:
MT Biznes
Wydawnictwo:
MT Biznes
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
115
Czyta:
Robert Michalak
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3
 Odkryj korzyści płynące z pozytywnego nastawienia! Jeśli jesteś zmartwiony, zapracowany, zagubiony lub masz kogoś takiego wśród rodziny lub znajomych, koniecznie przeczytaj tę książkę.
 
Każdy z nas ma w sobie dwa psy. Jeden jest pozytywny, szczęśliwy, optymistyczny i pełen nadziei. Drugi zaś jest negatywny, zły, smutny, pesymistyczny i strachliwy. Te dwa psy często w nas walczą – i zgadnij, który z nich w końcu zwycięża? Ten, którego częściej karmisz.
Tak zaczyna się historia o negatywnie nastawionym do świata kundlu, który wabi się Matt, oraz o dużym psie o imieniu Bubba, który uczy swojego kolegę, w jaki sposób każdego dnia karmić się pozytywnym nastawieniem… i w rezultacie Matt zmienia całe swoje życie i schronisko, które nazywa domem.
 
Pozytywny pies to inspirująca, podnosząca na duchu opowieść przedstawiająca strategie i korzyści pozytywnego nastawienia oraz zasadnicze prawdy życia: pozytywne nastawienie sprawia, że nie tylko ty stajesz się lepszy. Lepsi stają się też wszyscy wokół.
 
Jon Gordon przekazywał proste strategie przedstawione w tej książce wielu firmom z listy Fortune 500, zawodowym drużynom sportowym, sportowcom, władzom oświatowym i organizacjom typu non-profit. Dowodami skuteczności tych zasad są niezliczone historie opowiadane przez klientów Jona. 
Okazuje się, iż strategie te pozwoliły:
-    zwiększyć zyski, 
-    zmotywować sprzedawców, 
-    poprawić skuteczność zespołów, 
-    wychować pozytywne dzieci, 
-    rozwinąć kariery i poprawić małżeństwa, 
-    a także doprowadzić do licznych sukcesów indywidualnych i zespołowych.
 
Każdy, kto chce pokonać swoją negatywną stronę i stać się bardziej pozytywnym człowiekiem, powinien sięgnąć po tę książkę, która zapewnia inspirację i konkretny plan działania, pozwalający nakarmić siebie i swój zespół pozytywnymi emocjami. A gdy nakarmisz pozytywnego psa – tkwiącego w tobie i w innych – wygrywają na tym wszyscy!
 
Każdy z nas ma problemy. Każdy z nas narzeka i pragnie, by było lepiej. 
Nieważne, czy jesteś biznesmenem, matką, czy studentem. A może właśnie na twojej drodze życiowej nastąpiły nagłe zmiany i nie masz pojęcia, jak się odnaleźć w nowej sytuacji? 
Ta prosta, a jednocześnie błyskotliwa opowieść potrafi wskazać drogę nawet w beznadziejnych chwilach. 
 
Gdy jesteśmy zestresowani, w naszych mózgach uaktywnia się ośrodek odpowiedzialny za stres i lęk, przez co zaczynamy koncentrować się na kwestii przetrwania. Włącza się nam poczucie terytorializmu i myślimy wyłącznie o naszym bezpieczeństwie. Zamiast zaprzyjaźniać się z innymi i zadbać o nawiązanie pozytywnych relacji, postrzegamy ich jako zagrożenie i wpadamy w tryb złego psa.
 
Jon Gordon

Zamknij

Wybierz metodę płatności