ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Pozyskiwanie kapitału. Podstawowe formy i możliwości zdobycia kapitału (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Tomasz Nędzi, Bartłomiej Cegłowski
Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
4.5/6  Opinie: 2
Stron:
104
Druk:
oprawa miękka

Kapitał jest niezbędny dla rozwoju firmy

Wizerunek przedsiębiorstwa, sprzęt, zatrudnienie -- rozpoczęcie działalności jest związane z wieloma inwestycjami. Wiele pomysłów na doskonałe produkty i usługi nie zostało zrealizowanych właśnie z powodu braku funduszy. W wielu przypadkach przedsiębiorcy nie ubiegają się o fundusze na rozwój swojej działalności, ponieważ nie wiedzą, z jakich źródeł można je pozyskać, ani jak wiele ich jest. Kredyty bankowe, uważane przez wielu za jedyną możliwość, to tylko jedna z wielu. Dziś właściciele firm mają do dyspozycji fundusze venture capital, dotacje unijne, leasing i wiele innych możliwości. Należy tylko wiedzieć, jak z nich skorzystać.

"Pozyskiwanie kapitału. Podstawowe formy i możliwości zdobycia kapitału" to przewodnik dla przedsiębiorców zainteresowanych możliwościami zyskania funduszy na swoją działalność. Przedstawia różne sposoby zdobycia kapitału na rozpoczęcie lub dofinansowanie działalności -- począwszy od kredytów i pożyczek bankowych, poprzez fundusze venture capital aż po dotacje z programów pomocowych Unii Europejskiej. Opisuje także możliwości korzystania z majątku bez konieczności jego nabywania -- leasing, faktoring i franchising.

  • Kredyty bankowe i mikropożyczki
  • Formy i przedmioty leasingu
  • Transakcje faktoringowe
  • Działalność na zasadzie franchisingu
  • Fundusze venture capital
  • Dotacje i programy pomocowe Unii Europejskiej
  • Sponsoring

Brak funduszy nie może być przeszkodą w rozpoczęciu działalności gospodarczej. Dzięki tej książce zdobędziesz wszystkie informacje niezbędne do pozyskania kapitału na rozwój swojego pomysłu.

Tomasz Nędzi, Bartłomiej Cegłowski

Zamknij

Wybierz metodę płatności