Nie chcesz pracować? Zarządzaj! (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Łukasz Kuciński
Okładka książki/ebooka Nie chcesz pracować? Zarządzaj!

Okładka książki Nie chcesz pracować? Zarządzaj!

Okładka książki Nie chcesz pracować? Zarządzaj!

Okładka książki Nie chcesz pracować? Zarządzaj!

Wydawnictwo:
The Black Horse
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
2 godz. 21 min.
Czyta:
Łukasz Kuciński
Audiobook
Audiobook w mp3

Zarządzanie firmą lub działem to skomplikowany proces, wymagający wielu skoordynowanych działań. Aby zarządzać efektywnie potrzebne jest wsparcie wielu osób, które uczestniczą w tym procesie.

Skuteczny menedżer nie jest powołany do spędzania czasu na spotkaniach, zebraniach, meetingach i do podejmowania wielu zadań operacyjnych. Rolą menedżera jest przewodzenie ludziom, kreowanie nowych rozwiązań, inspirowanie i motywowanie. Dzisiejszy menedżer to wzór do naśladowania, za którym idzie się w ogień i dla którego jest się w stanie znieść niewygody i przezwyciężać problemy.

Autor porusza w tym audiobooku 14 elementów – cech lidera, które odpowiadają za efekty jego pracy, począwszy od budowania własnej wartości, poprzez odwagę do przełamywania standardów i inspirowanie aż po kwestie związane z motywowaniem i odpowiedzialnym wynagradzaniem oraz cierpliwość w oczekiwaniu na efekty.

Audiobook ten w prosty i bardzo przejrzysty sposób daje gotową receptę na to, jak unikać demotywacji i jak wpływać na całe otoczenie biznesowe, aby mogło ono wspierać poczynania menedżera.

Dzięki temu audiobookowi podniesiesz natychmiast swoją skuteczność i spowodujesz, że już nigdy nie będziesz musiał pracować, bo zarządzanie stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością.
Łukasz Kuciński

Zamknij

Wybierz metodę płatności