ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Możliwości i pułapki pomnażania pieniędzy. Poradnik inwestora (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Zaremba-Śmietański Paweł
Okładka książki/ebooka Możliwości i pułapki pomnażania pieniędzy. Poradnik inwestora

Okładka książki Możliwości i pułapki pomnażania pieniędzy. Poradnik inwestora

Okładka książki Możliwości i pułapki pomnażania pieniędzy. Poradnik inwestora

Okładka książki Możliwości i pułapki pomnażania pieniędzy. Poradnik inwestora

Wydawnictwo:
Wolters Kluwer
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
280
Druk:
oprawa miękka

Inwestowanie nie jest grą czy hazardem, choć bywa często tak traktowane. Inwestowanie to przede wszystkim lokowanie środków w przedsięwzięcia przynoszące korzyść. I nie jest to też wcale zabawa tylko dla bogatych. Każdy jakoś musi gospodarować swoimi środkami, niezależnie od tego, czy są one duże, czy małe. Każdy też może się zastanowić nad tym, w co i w jaki sposób inwestować. Ta książka skutecznie pomoże czytelnikowi wybrać najlepszy sposób pomnażania pieniędzy, dostarczając kompletu niezbędnych informacji.

Zawiera bowiem:

  • przegląd możliwości rynkowych i stosowanych metod oceny inwestycji,
  • wyjaśnienie, w jaki sposób unikać licznych pułapek i rady, jak odnosić się do rozpowszechnionych mitów, którym nierzadko ulegają nawet profesjonaliści,
  • opis aspektów inwestowania związanych z psychologią i analizą inwestycji,
  • dokładne omówienie wszystkich typów inwestycji zarówno tradycyjnych, jak i tzw. alternatywnych, w tym takich, które rzadko bywają opisywane, jak waluty alternatywne czy inwestowanie w prawa niematerialne.

Po lekturze książki wszystkie osoby szukające możliwości lokowania z zyskiem swoich środków będą znacznie swobodniej i świadomiej poruszać się w świecie inwestycji oraz odkrywać tam nieznane dotąd obszary. Z racji wielu oryginalnych spostrzeżeń poradnik będzie przydatny nie tylko dla początkujących inwestorów, lecz także dla osób mających już doświadczenie w tej dziedzinie.

Zaremba-Śmietański Paweł

Zamknij

Wybierz metodę płatności