ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak wynająć mieszkanie i osiągać dochód pasywny. Praktyczny poradnik dla początkującego właściciela (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Jak wynająć mieszkanie i osiągać dochód pasywny. Praktyczny poradnik dla początkującego właściciela

Okładka książki Jak wynająć mieszkanie i osiągać dochód pasywny. Praktyczny poradnik dla początkującego właściciela

Okładka książki Jak wynająć mieszkanie i osiągać dochód pasywny. Praktyczny poradnik dla początkującego właściciela

Okładka książki Jak wynająć mieszkanie i osiągać dochód pasywny. Praktyczny poradnik dla początkującego właściciela

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Stron:
104
Druk:
oprawa miękka

Odziedziczyłeś, dostałeś albo właśnie kupiłeś mieszkanie i chcesz je wynająć? A może dopiero myślisz o wynajmie? Chcesz ulokować środki w nieruchomości i potem pasywnie na tym zarabiać? Na wynajmie nieruchomości nie osiągniesz tak spektakularnych zysków jak w przypadku obrotu akcjami, jednak i tak uzyskasz więcej, niż gdybyś trzymał środki na lokatach bankowych czy w obligacjach. Z wynajmem nie wiąże się też zbyt duże ryzyko straty pieniędzy. A zysk płynący z wynajmu jest stały i stabilny.

Ta książka pomoże Ci przejść krok po kroku przez proces wynajmu. Jest skierowana nie tylko do osób rozpoczynających przygodę z nieruchomościami, chcących osiągać stałe korzyści finansowe z wynajmu, ale również do tych, które już działają w tym obszarze i chcą zwiększyć swoje zyski. Zebrano tu mnóstwo prostych, a jednocześnie praktycznych wskazówek, dzięki którym nauczysz się działać samodzielnie i efektywnie na rynku najmu.

Dzięki tej książce:

  • samodzielnie wynajmiesz mieszkanie
  • dowiesz się, od czego zacząć
  • poznasz cały proces wynajmu
  • unikniesz pustostanów
  • zmaksymalizujesz czynsz najmu
  • poznasz tajniki home stagingu

O autorze

Aleksandra Ziemann

Aleksandra Ziemann - doradca w zakresie nieruchomości, specjalizuje się w najmie i zarządzaniu najmem. Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednej z największych firm zajmujących się obrotem nieruchomościami, jak również wynajmując swoje prywatne mieszkania. Ma bogate doświadczenie jako profesjonalny doradca w obszarze nieruchomości. Ukończyła kompleksowe szkolenia zawodowe oraz kursy między innymi w prestiżowej School of Economics and Finances w Londynie i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jest certyfikowanym home stagerem, licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości i zarządcą nieruchomości.

Zamknij

Wybierz metodę płatności