ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Wewnętrzna przemiana i potęga podświadomości. Kreuj rzeczywistość poprzez myśli, emocje, nawyki i wiarę w siebie

Wewnętrzna przemiana i potęga podświadomości. Kreuj rzeczywistość poprzez myśli, emocje, nawyki i wiarę w siebie Autor Joseph Murphy Często zadajemy sobie pytania dlaczego świat jest tak niesprawiedliwie stworzony? Ktoś jest szczęśliwy i wiedzie dostatnie życie, a ktoś inny jest biedny i nieszczęśliwy.Czy to kwestia przypadku, czy jednak ma to jakieś wytłumaczenie? Książka pokazuje nam że każdy człowiek może zawalczyć o siebie i zacząć spełniać swoje marzenia. Pokonując lęk możemy otworzyć sobie drzwi do lepszego życia. Dzięki tej książce możemy poznać podstawowe prawa umysłu i fundamentalne zasady pozytywnego myślenia. Ich znajomość pomaga ruszyć w stronę pewności siebie, zdrowia i dobrostanu, bogactwa i sukcesu, jak również harmonijnych relacji z innymi ludźmi. Siłą własnego umysłu możemy sprawić, że będziemy w tym miejscu w którym pragniemy być. Książka jest pełna inspiracji i podpowiedzi jak możemy poprawić komfort swojego życia. Myślę że to idealna lektora dla każdej osoby, która chce zacząć zmieniać swoje życie i interesuje się rozwojem osobistym.

Pola.mama.igora Makarewicz Paulina

Ptaki, które śpiewają nocą

Są takie książki, które się czuje. Opowieści, które otulają swoim klimatem, cicho biegną do przodu, daja wytchnienie, a jednocześnie w bardzo subtelny sposób skłaniają do refleksji. Marta Łabecka ma dar, jej powieści emanują delikatnością, czułością i niesamowitym klimatem. Ja sobie ukochałam jej pióro, a ona po raz kolejny udowodniła, że trafia w samo serce. Ta książka idealnie obrazuje, że życie potrafi zaskakiwać, a czlowiek choć czasem podejmuje decyzje, które mogą wydawać się irracjonalne, to są tak naprawdę ratunkiem przed życiem, które byłoby puste. To opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy są na zakręcie.., ich świat wywrócił się, a oni trafili na wyboje które jak się okazuje są czymś znacznie bardziej wartościowym. To lekcja o tym, że czasem warto iść za głosem serca, a jednocześnie być uważnym na zycie. Warto się zatrzymac, wziąć głęboki oddech i po prostu doświadczać chwili porzucając analizy i zbędne myśli. Już sam klimat tej historii mnie oczarował. Ona będąc w żałobie po ukochanej siostrze ucieka w dniu ślubu, aby odbyć podróż różowym kamperem mając nadzieję, że przyniesie jej ona ukojenie, a jednocześnie pozwoli odmienić życie, pożegnać się z siostrą i odważnie sięgać po marzenia. Do tej pory realistka zyjaca według innych nagle zdana jest wyłącznie na siebie oraz na to nieoczekiwane, które kryje się za rogiem. Kiedy wpada w swojej sukni do baru na jej drodze staje były gitarzysta, który już od dłuższego czasu ucieka przed przeszłością.. . Dwoje nieznajomych - rozbitków rusza w podróż kamperem, która jest niczym katharsis; niesie ukojenie i pozwala odetchnąć pełną piersią, a jak sami się przekonają życie potrafi zachwycać, o ile się mu na to pozwoli i nieoczekiwanie ofiraruje znacznie więcej. Ta książka bardzo nieśpiesznie idzie do przodu, jest delikatna, panuje w niej niesamowity klimat, bohaterowie są zróżnicowani, mają swoje słabe strony, a ich relacja rozwija się bardzo autentycznie. To opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy pogubili się w życiu i którzy poprzez podróż mają nadzieję na uleczenie duszy. Dwoje rozbitków, dwa różnorodne charaktery które się uzupełniają i którzy stają się dla siebie balsamem na rany. Ja uwielbiam jak autorka tworzy klimat swoich historii, jak pozwala czytelnikowi wejść w świat bohaterów, jak buduje zdania, jak otula klimatem czytelnika bez zbędnych emocji. Ona maluje słowem, pieści czułością, daje wytchnienie. To taka historia, która przezywa się w ciszy i która po zamkneciu ostatniej strony wprowadza czytelnika w stan ukojenia i jeszcze długo unosi się w myślach. Ta historia pokazuje, że życie jest niezwykle o ile my sami się zatrzymamy i zaczniemy go doświadczać. Warto łapać drobne momenty, odłożyć na bok telefon i zachwycać się tym, co nas otacza. Marta Łabęcka mnie rozczuliła, pozwoliła na głębszy oddech, na zatrzymanie.

reading_with_flowers Storek Ewelina

Ptaki, które śpiewają nocą

℘ɬąƙı, ƙɬórɛ ś℘ıɛῳąʝą ŋơƈą ⭐⭐⭐⭐/⭐⭐⭐⭐⭐ [4,5] Twórczości Łabęckiej byłam nieco ciekawa już od dłuższego czasu. Praktycznie każdy ocenia jej książki bardzo pozytywnie. Od dawna planowałam sięgnąć po „Flawless”, jednak ostatecznie najpierw przeczytałam „Ptaki, które śpiewają nocą”. Jestem w stanie zrozumieć teraz, skąd bierze się popularność autorki. Ostatnio rzadko trafiał mi się romans, który rzeczywiście przypadłby mi do gustu, ten jednak okazał się wyjątkiem. Fabuła nie należy do szczególnie oryginalnych, lecz wcześniej nie czytałam historii utrzymanej w podobnym klimacie. Książkę czytało się lekko, a z każdą kolejną stroną robiło się coraz ciekawiej. Bohaterowie oraz ich historie dodały całości jakiejś głębi. Nie darzyłam jednak postaci sympatią od samego początku. Wydawali się nudni, a ich problemy dość błahe. Przez to liczne, trudne rozmowy potrafiły nużyć mniej więcej do połowy książki. Z czasem jednak jak się bardziej otworzyli to zmieniłam zdanie. Towarzysz Savannah wzbudził moją największą ciekawość. Sama Savannah również wypadła dobrze, miala swoje wady, które nadawały jej autentyczności i uroku. Nie przepadam za sztucznie idealizowanymi bohaterami. Austina darzę większą sympatią. Urzekła mnie jego troska o Savannah, pozytywna energia oraz skrywana trudna przeszłość. Zdziwiłam się końcówką, byłam przekonana, iż ta historia to jednotomówka. Oczekiwałam klasycznego szczęśliwego zakończenia, jednak tak się nie stało . Z ciekawością sięgnę po drugi tom, aby poznać dalsze losy bohaterów.

kaplankastron Sadowska Klaudia

Wewnętrzna przemiana i potęga podświadomości. Kreuj rzeczywistość poprzez myśli, emocje, nawyki i wiarę w siebie

🌿📘 „Wewnętrzna przemiana i potęga podświadomości” dr Joseph Murphy 📘🌿 Czasem książki nie zmieniają naszego życia od razu, ale delikatnie przesuwają akcenty w myśleniu. Ta była dla mnie cichym impulsem do refleksji nad tym, co noszę w sobie i jak bardzo wpływa to na moją codzienność 🪄 „Wewnętrzna przemiana i potęga podświadomości” to książka, która zaprasza do uważnego przyjrzenia się własnym myślom i przekonaniom oraz temu, jak kształtują one naszą rzeczywistość 🌱 Nie jest to klasyczna opowieść, lecz spokojny, osobisty przewodnik po ludzkim umyśle. Autor w przystępny sposób porusza tematy związane z poczuciem własnej wartości, zdrowiem, relacjami, sukcesem oraz wewnętrzną harmonią. Rozdziały można czytać po kolei lub wybiórczo. Szczególną wartością tej książki jest jej praktyczny wymiar. Autor pokazuje, jak pracować z podświadomością poprzez afirmacje, wizualizację, wdzięczność, mantry czy świadome postępowanie „jak gdyby”. To moment, w którym teoria zaczyna łączyć się z codziennością, a czytelnik dostaje konkretne narzędzia do pracy z myślami i emocjami ✨🧠 Książka pozytywnie mnie zaskoczyła, mimo że wiele poruszanych w niej zagadnień było mi znanych. Największym atutem okazał się lekki, zrozumiały język 📚💫 To pozycja, która może trafić do szerokiego grona odbiorców, zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z rozwojem osobistym, jak i do tych, którzy mają już za sobą różne doświadczenia 💕 Po zakończeniu lektury pojawiło mi się pytanie, dlaczego taka książka nie trafiła do mnie dwadzieścia lat temu. Jednocześnie czuję, że sięgnęłam po nią w bardzo dobrym momencie życia 🌿 Mimo znajomości wielu tematów znalazłam w niej inspirujące odkrycia oraz praktyczne przykłady afirmacji, które mogą stać się realnym wsparciem w codziennej pracy z myślami ✨🧠 Moja opinia. 10/10. Bardzo polecam. ✨

szepty_marty Bazydło Marta

Badania nad naturą i przyczynami bogactwa narodów. Księga 1

Adam Smith, ojciec współczesnej ekonomii politycznej. Wielu jest ojców różnych dziedzin nauki. Matek znacznie mniej. Ale tutaj mówimy o ojcostwie totalnym. O ojcostwie, które - w przełożeniu na czysto biologiczne, człowiecze warunki - obejmowałoby stworzenie, donoszenie, wydanie na świat i jeszcze wstępne odchowanie. Takim właśnie ojcem był XVIII-wieczny szkocki myśliciel. W czasie, kiedy świat ogrzewał się w ostatnich płomieniach stosów, Smith, jak na dżentelmena przystało, zaczął głośno mówić o pieniądzach. O pieniądzach i pracy. Podstawowe pojęcia naszej współczesnej ekonomii politycznej swoje źródło wywodzą właśnie z dzieła Smitha. Dzieło okazało się mocno oddziaływujące. Pożądane. Jaka szkoda, że w czasie Sejmu Czteroletniego polska klasa polityczna nie miała pełnego dostępu do tekstu w języku polskim. Być może fatalne wypadki, jakie nastąpiły krótko po nim, nigdy nie znalazłyby podatnego gruntu i zrozumienia. Być może. Znajomość doktryn politycznych i prawnych nie byłaby pełna bez wiedzy o dziele Smitha. To jest klasyk. To trza znać.

Instagram Mackiewicz Marta