ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zrób to od razu! Siedmiodniowy plan przezwyciężania prokrastynacji. Podkręć swoją produktywność

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Sensus
Wydawnictwo:
Sensus
Ocena:
Stron:
88
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Nikt nie jest całkowicie odporny na prokrastynację. Nawet najbardziej produktywnym ludziom zdarza się odkładać ważne zadania na później i zajmować się błahostkami. Problem zaczyna się wtedy, gdy z powodu prokrastynacji dopuszczasz do nagromadzenia się wielu ważnych i trudnych zadań. I nie chodzi tu tylko o niewypełnione obowiązki, niezapłacone rachunki czy nieukończone projekty, ale również o coś niezwykle ważnego: o ryzyko zaprzepaszczenia swojego wyjątkowego potencjału.

Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób w ciągu zaledwie siedmiu dni skutecznie zwalczyć nawyk odkładania spraw na później i odbudować motywację do działania. Dowiesz się, jak określić dokładny powód swojej prokrastynacji i co zrobić, jeśli nagle utkniesz w martwym punkcie zadania. Przekonasz się, jak skuteczne są proste praktyki oczyszczania umysłu i unikania nadmiaru bodźców. Następnie określisz jasne zasady postępowania i zastosujesz techniki ograniczania obaw, tak często przyczyniających się do prokrastynacji. Krok po kroku stworzysz codzienną rutynę, która pomoże Ci w zwiększeniu produktywności, poprawi Twoją konsekwencję w pracy i zmniejszy ryzyko prokrastynacji. Wspaniałym uzupełnieniem książki jest zestaw prostych ćwiczeń, dzięki którym lepiej zrozumiesz zjawisko prokrastynacji i nauczysz się koncentrować na najważniejszych działaniach!

Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki!

Jack Canfield

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Thibaut Meurisse

Thibaut Meurisse — pochodzi z Francji, ale mieszka w Japonii. Absolwent studiów MBA na tokijskim Hitotsubashi University. Twórca licznych publikacji na temat rozwoju osobistego. Założyciel serwisu What Is Personal Development (whatispersonaldevelopment.org), autor kilkudziesięciu książek dotyczących emocji, produktywności i radzenia sobie z wyzwaniami codziennego życia.

Sensus - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności