ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Skoncentrowany umysł. Siedmiodniowy plan podnoszenia swojego poziomu skupienia. Podkręć swoją produktywność

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Sensus
Wydawnictwo:
Sensus
Ocena:
Stron:
120
Druk:
oprawa miękka
Dostępny format:
     PDF
Czytaj fragment

Umiejętność głębokiego skupienia się jest skarbem, dzięki któremu można osiągać najbardziej niesamowite cele. Najczęściej wielkie sukcesy wymagają maksymalnej koncentracji, ale całkowity jej brak utrudnia osiąganie nawet prostych rezultatów. Ludzie, którzy łatwo poddają się różnym rozpraszaczom, mogą spędzać nad swoją pracą długie godziny, jednak okazuje się ona nieefektywna, a wyniki - mizerne. Rozwiązaniem tego problemu jest nauka skupiania się.

Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób w ciągu zaledwie siedmiu dni przejść od stanu rozproszenia uwagi do intensywnej, głębokiej koncentracji. Stopniowo dojdziesz do tego, na czym polega istota skupienia, i zrozumiesz, jak działają rządzące nim mechanizmy. Otworzy Ci to drogę do opanowania tej cennej umiejętności. Każdego dnia będziesz wykonywać ćwiczenia wzmacniające koncentrację. Zdobędziesz jasność co do Twoich celów i pragnień, określisz też działania, jakie będą potrzebne do ich realizacji. Następnie nauczysz się eliminować czynniki rozpraszające, radzić sobie z nadmiarem informacji i paraliżem decyzyjnym, a w końcu uzyskasz lepszą kontrolę nad każdym swoim dniem. W rezultacie staniesz się najbardziej skupioną osobą, jaką znasz. Cennym uzupełnieniem książki jest zestaw ćwiczeń, dzięki którym nauczysz się osiągać stan niczym niezmąconej koncentracji!

Koncentracja jest sekretem siły!

Ralph Waldo Emerson

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Thibaut Meurisse

Thibaut Meurisse — pochodzi z Francji, ale mieszka w Japonii. Absolwent studiów MBA na tokijskim Hitotsubashi University. Twórca licznych publikacji na temat rozwoju osobistego. Założyciel serwisu What Is Personal Development (whatispersonaldevelopment.org), autor kilkudziesięciu książek dotyczących emocji, produktywności i radzenia sobie z wyzwaniami codziennego życia.

Sensus - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności