ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Siła koncentracji. Jak się skupić na istotnych sprawach i doprowadzić je do końca

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Sensus
Ocena:
Stron:
239
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Czy nie masz wrażenia, że nie osiągasz upragnionych wyników, bo wciąż przeskakujesz z jednego celu do drugiego? Każdy nowy pomysł wydaje się tym najlepszym: kolejna niesamowita dieta, kolejny ekscytujący pomysł na biznes, kolejny świetny kurs. Decydujesz się na nowy projekt, choć te rozpoczęte nawet nie zbliżają się do końca. Efekt? Frustracja i żal do siebie. Czy nie ma sposobu na uniknięcie tego scenariusza?

Owszem, jest ― i znajdziesz go w tej książce. Dzięki niej nauczysz się wykorzystywać potęgę skupienia, aby osiągać każdy cel, jaki przed sobą postawisz. Czekają na Ciebie sprawdzone strategie zwiększania koncentracji i wskazówki dotyczące rozwijania trzech rodzajów skupienia. Dowiesz się, jak sprecyzować swoje długoterminowe cele, aby wzmacniały one codzienną koncentrację. Za sprawą praktycznych wskazówek nauczysz się rozwijać niczym niezmącone skupienie i zwiększać uwagę. Zapoznasz się też z technikami przezwyciężania skłonności do rozpraszania się na coraz to nowsze zadania, a także radzenia sobie z prokrastynacją i perfekcjonizmem. Szybko się przekonasz, że wystarczy opanować sztukę koncentracji, aby wkrótce cieszyć się pożądanymi rezultatami!

Najwyższej koncentracji obcy jest wysiłek! 

Franz Kafka

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Thibaut Meurisse

Thibaut Meurisse — pochodzi z Francji, ale mieszka w Japonii. Absolwent studiów MBA na tokijskim Hitotsubashi University. Twórca licznych publikacji na temat rozwoju osobistego. Założyciel serwisu What Is Personal Development (whatispersonaldevelopment.org), autor kilkudziesięciu książek dotyczących emocji, produktywności i radzenia sobie z wyzwaniami codziennego życia.

Sensus - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności