ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Grzeczne dziewczynki nie siedzą w fotelu prezesa. Jak zarządzać firmą kobiecą ręką? (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Caitlin Friedman, Kimberly Yorio
Okładka książki/ebooka Grzeczne dziewczynki nie siedzą w fotelu prezesa. Jak zarządzać firmą kobiecą ręką?

Okładka książki Grzeczne dziewczynki nie siedzą w fotelu prezesa. Jak zarządzać firmą kobiecą ręką?

Okładka książki Grzeczne dziewczynki nie siedzą w fotelu prezesa. Jak zarządzać firmą kobiecą ręką?

Okładka książki Grzeczne dziewczynki nie siedzą w fotelu prezesa. Jak zarządzać firmą kobiecą ręką?

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
5.0/6  Opinie: 2
Stron:
216
Druk:
oprawa miękka

Jej Wysokość Kierowniczka

Z przeprowadzonych przez brukselskie zrzeszenie izb gospodarczych Eurochambers badań dowiedziałyśmy się, że europejska bizneswoman to zwykle trzydziestokilkulatka mająca dziecko i pozostająca w stałym związku. Pracuje przynajmniej 60 godzin w tygodniu, nie ma gosposi, a wymarzone dla siebie i swoich podwładnych miejsce pracy stworzyła samodzielnie od podstaw. Zazwyczaj też potrzebowała na to mniej pieniędzy niż jakikolwiek mężczyzna.

Awansowałaś i pod pięknym makijażem skrywasz pełne przerażenia oczy? Zdecydowałaś się na prowadzenie własnego biznesu, samodzielne podejmowanie decyzji i ponoszenie za nie pełnej odpowiedzialności? Czujesz, że drzemie w Tobie wielki przywódca i nie chcesz zaprzepaścić tego daru?

Autorki tej fundamentalnej pozycji w biblioteczce każdej bizneswoman udzielą Ci wsparcia (tak potrzebnego każdej kobiecie samotnej na świeczniku), w odpowiednim momencie zmotywują, wskażą najczęściej popełniane błędy i poradzą, co robić w sytuacjach, kiedy ręce opadają w geście bezradności. Poznają Cię także z tymi, które warto znać - dyrektorkami generalnymi, menedżerkami wyższych szczebli, liderkami, przywódczyniami. Eleanor Roosevelt, Hilary Clinton, Margaret Thatcher, Henryka Bochniarz, Hanna Gronkiewicz-Waltz to wspaniałe, inspirujące wzorce do naśladowania. W książce Grzeczne dziewczynki nie siedzą w fotelu prezesa spotkasz się z całą plejadą gwiazd firmamentu zarządzania, które podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami i radami pomagającymi rozwinąć Twoje kompetencje osobiste i Twoją organizację.

Jesteś urodzoną liderką. Posiadasz niezbędną do tego opiekuńczość, cierpliwość, siłę, mądrość i zaradność. Wystarczy tylko pokonać ten strach...
  • Nie matkuj - zarządzaj.
  • Nie plotkuj - twórz politykę organizacyjną.
  • Nie podlizuj się - nagradzaj.
  • Nie wściekaj się - wymagaj i egzekwuj.
  • Nie miotaj się - twórz plany i strategie.
  • Nie daj się wewnętrznej Wielkiej Jędzy - zostań Dobrą Wiedźmą.

Podstawowym obowiązkiem każdej szefowej jest przeczytanie tej książki!

Grzeczne dziewczynki nie siedzą w fotelu prezesa mówi o tym, co kobiety powinny robić, aby działać stanowczo, uczciwie i - nade wszystko - odnosić sukcesy
Newsweek.com
Caitlin Friedman, Kimberly Yorio

Zamknij

Wybierz metodę płatności