ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

70 zdrowych nawyków. Dobra dieta, świetne samopoczucie i niespożyta energia

Wiadomo, że literatura to szeroka dziedzina, w której znajdziemy książki - nie tylko te - opowiadające różnorodne historie wyimaginowanych bohaterów, ale też takie - zawierające w swojej treści, szereg porad, mających na celu wspomożenie prawidłowego codziennego funkcjonowania czytelników. Chociaż najczęściej sięgam jednak po beletrystykę to niekiedy mam ochotę przeczytać jakiś poradnik, by dowiedzieć się, jak mogę poprawić jakiś aspekt swojego życia. Tym razem zdecydowałam się poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowia i nawyków, które mogą wpłynąć na jego zachowanie. E-book autorstwa S.J. Scott'a zatytułowany 70 zdrowych nawyków. Dobra dieta, świetne samopoczucie i niespożyta energia okazał się wyborem idealnym, wręcz strzałem w dziesiątkę. Autor w sposób zwięzły i rzeczowy przedstawia i opisuje czytelnikom aż siedemdziesiąt zdrowych nawyków, których stosowanie może w znaczący sposób przyczynić się do utrzymania bądź poprawy ich kondycji. Oczywiście nic na nikim nie wymusza i wielokrotnie podkreśla, że wszystkie decyzje warto skonsultować ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu. Bardzo podoba mi się sposób przedstawienia każdego ze zdrowych nawyków. Treściwe i konkretne określenie jego skutków oraz sposobu wcielenia go w życie, sprawia, że wszystko jest zrozumiałe i wydaje się naprawdę łatwe, a wręcz przyjemne w realizacji. Autor nie rozwleka się słownie, przekazuje swoją wiedzę zwięźle oraz, co niezwykle ważne - merytorycznie. Oczywiście poradniki nie mają głównego bohatera, ani fabuły jednakże są ukierunkowane na konkretne potrzeby czytelników. Poznając każdy z nawyków, przedstawionych nam przez autora, możemy poczuć się ważni, gdyż będziemy mieli świadomość, że ktoś chce nam pomóc, byśmy zadbali o siebie i bardziej zwrócili uwagę na to, jak żyjemy. Siedemdziesiąt nowych nawyków to bardzo dużo, oczywiście nie wprowadzimy ich wszystkich do codzienności od razu jednego dnia, ale każdy możemy realizować stopniowo, na spokojnie i bez żadnego przymusu. Z pewnością po pewnym czasie zauważymy pozytywne konsekwencje wcielenia ich w życie. Są to nawyki bardzo proste, jak picie określonej ilości wody, zażywanie witamin, jedzenie konkretnych owoców, spacerowanie i tym podobne proste czynności, których konsekwentne przestrzeganie może być zbawienne dla naszego organizmu. Jakkolwiek nie czytam dużo poradników, bo zazwyczaj przytłaczały mnie rozbudowaną treścią i zbyt dużą ilością zbędnych informacji, tak tę publikację uważam za niezwykle ciekawą, pomocną i przystępną w odbiorze. Skupienie się na tym, co najważniejsze i pozostawienie odbiorcom wolnej ręki, co do danej porady, uważam za mocne strony tego poradnika. Wypunktowane i pokrótce opisane nawyki pomogą nam zrozumieć, co jest istotne dla naszego zdrowia, o co warto zadbać bardziej, co ograniczyć, a co zwiększyć w swoim jadłospisie, czy stylu życia, byśmy poczuli się lepiej. Ogólnie odbieram tę publikację jako wartościową, przydatną i pomocną. Jeśli chcecie się dowiedzieć, co warto w życiu robić dla swojego zdrowia i dobrego samopoczucia, koniecznie zapoznajcie się z treścią tej książki. Szczerze przyznam, że niektóre porady w niej zawarte już praktykuję, innych jeszcze nie zdążyłam sobie przyswoić, jednak niejednokrotnie wracam do treści tego poradnika i stale próbuję zastosować zawarte w nim porady w swojej codzienności. Na osoby, które zdecydują się zamówić 70 zdrowych nawyków. Dobra dieta, świetne samopoczucie i niespożyta energia w formie e-booka czeka dodatkowa niespodzianka w postaci dostępu do kolejnej publikacji zawierającej sporą dawkę wiedzy na temat utrzymania zdrowia i odpowiedniego samopoczucia. Niewątpliwie warto wydać kilkanaście złotych, by zrobić dla siebie coś dobrego. Niewątpliwie też lektura tej książki będzie dla wszystkich jej odbiorców pierwszym krokiem ku lepszemu stylowi życia. Życzę wam, by tak właśnie się stało i gorąco polecam ten tytuł, gdyż jest naprawdę wartościowy i potrzebny współczesnemu społeczeństwu.

Owocne czytanki, Bajkowir Adamczuk Paulina

Miej wyje**ne, będzie Ci dane. 102 praktyczne zadania z odpuszczania

Przepracowanie, rezygnowanie z czasu dla siebie, zmęczenie, niedospanie…. Dobry zeszyt ćwiczeń do technik odpuszczania. Ćwiczenia zapisane w książce pomogą w rozwoju osobistym i lepiej poznać siebie . Znajdziemy w niej 7 kroków z różnymi ćwiczeniami m.in. część o emocjach, autocoachingu, relaksacji… Dr Katarzyna Czyż prezentuje informacje, narzędzia i techniki, które pozwalają na skoncentrowanie się na tym, co istotne.

czytelnia Kamińska Ewelina

Sztuka budowania relacji. Jak nawiązywać kontakty i zdobywać zaufanie

Hej moi mili 😁 Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną ciekawą propozycją książki autorstwa Dale Carnegie &Associates. Książka jest poradnikiem ,jak najlepiej budować z innymi ludźmi , jak do nich dotrzeć ,jak zdobywać ich zaufanie . W książce znajdziesz dawkę solidnej wiedzy ,ale przede wszystkim mnóstwo wskazówek,porad i zasad. Sztuka budowania relacji to naprawdę ciekawa książka.Za sprawą książki @wydawnictwo_onepress dostrzegłam pewne błędy , które popełniałam w relacjach i jestem wstanie to poprawić. Osobiście jest to książka która dobrze się ją czytało , nie nudziła,a wręcz prowadziła do refleksji na dany temat. Polecam ją każdemu bo jest warta przeczytania.

@kosmetycznie_u_ani Bąk Anna

Wyzwoleni. Czy freelancing jest dla Ciebie?

Książka Marka Gonsiora to zbiór 5 wywiadów dotyczących freelancingu. To zbiór myśli, które pomogą podjąć decyzję. Jest bardzo praktyczna. Wywiady dotyczą między innymi tego, kim jest freelancer, jak odejść z firmy, marki osobistej, wypalenia zawodowego i strachu oraz pozostania na etacie. Ważniejsze myśli powtórzone są większą czcionką z boku. Dodatkowo z każdej rozmowy wypisane jest 10 najważniejszych lekcji. Po dłuższym czasie w jednej firmie możemy mieć poczucie zasiedzenia, rutyny i nudy. Jednak freelancing też nie jest rozwiązaniem dla każdego. Różnimy się i odmienne drogi mogą prowadzić nas do indywidualnie definiowanego szczęścia. Freelancing to nie tylko różnie rozumiana wolność, swoboda i ciągły rozwój, ale także niestabilność, samotność i wielozadaniowość. Ta książka może pomóc także tym, którzy rozważają powrót z freelancingu na etat. Ma pomagać w dokonywaniu wyborów zawodowych. Będąc na etacie nie jesteśmy aż tak samotni, mamy uporządkowany dzień, stabilizację oraz możemy przestać myśleć o pracy, gdy z niej wychodzimy. Jeśli myśli o przejściu na swoje chodzą Ci po głowie, sięgnij po tę książkę, aby dobrze się na to przygotować. Skorzystaj z wiedzy i cennych rad byłych i obecnych freelancerów.
mama_lubi_czytac

Narcyz. Jak nie dać się skrzywdzić i jak nie krzywdzić innych

Jarosław Gibas postanowił w sposób bardzo czytelny i zrozumiały opowiedzieć nam historię Narcyza. Ale nie chodzi o mit czy legendę, a o celebrytów, polityków czy wreszcie osoby z naszego otoczenia przejawiające pewne cechy czy stosujące specyficzny sposób zachowania. Książkę polecałabym każdemu kto chciałaby zgłębić i usystematyzować sobie właśnie ten temat. Niestety coraz częściej spotykamy się czy to w świecie medialnym czy w naszym otoczeniu z osobami, które przejawiają cechy narcystyczne lub stosują takie strategie działania. Koniec końców bywa i tak, iż to my sami nauczeni pewnych „standardów” działania mniej czy bardziej świadomie sięgamy po narcystyczny sposób działania. Warto uświadomić sobie skąd wypływają zachowania przejawiane szczególnie wśród naszych najbliższych, ponieważ życie z osobami przejawiającymi cechy narcystycznie zawsze dużo nas kosztuje. Niestety potrafimy to przepłacić chronicznym stresem, przemęczeniem, wyczerpaniem energetycznym, a długofalowo swoim zdrowiem zarówno fizycznym jak i psychicznym. Książka ta pozwoli nam zorientować się co w naszym otoczeniu się dzieje, zidentyfikować potencjalne zagrożenia i umieć sobie z tym radzić. Książka jest warta Waszej uwagi. Myślę, że z tym typem zachowań spotykamy się coraz częściej, a że potrafią naprawdę destrukcyjnie działać na nasze życie warto wiedzieć jak im przeciwdziałać, jak się bronić, ale co najważniejsze jak je rozpoznawać u siebie i u innych. Polecam to kompendium wiedzy, które pozwoli Wam stawić czoła temu z czym spotykacie się bardzo często. Ciekawa też jestem czy nie okaże się, iż po lekturze książki Narcyz nie odnajdziecie w swoich zachowaniach śladów narcyzmu???

www.mamanatropie.pl Mirek Katarzyna