ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zrób to od razu! Siedmiodniowy plan przezwyciężania prokrastynacji. Podkręć swoją produktywność

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Sensus
Ocena:
Stron:
110
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Łatwo uwierzyć w niebezpieczny mit, że aby osiągnąć prawdziwy sukces, wystarczy więcej i ciężej pracować. Jeśli popełniasz ten błąd, najpewniej ciągle się starasz i podejmujesz coraz to nowsze działania, a oczekiwany triumf nie nadchodzi. Zamiast tego odczuwasz zmęczenie i konsternację. Zastanawiasz się, czy może trzeba jeszcze bardziej zwiększyć swoją produktywność? Odpowiedź brzmi: nie. Potrzebujesz strategicznego sposobu myślenia.

I tego właśnie nauczysz się dzięki tej książce. Dowiesz się, czym właściwie jest produktywność. Przekonasz się, że jeśli dobrze wykorzystasz umiejętność długoterminowego i mądrego myślenia, zaczniesz działać skutecznie. Znajdziesz też własny sposób na rozwijanie talentów. Ta zmiana zajmie Ci zaledwie siedem dni, w ciągu których będziesz odpowiadać sobie na pytania i wykonywać proste ćwiczenia. W rezultacie określisz swoje długoterminowe cele, zidentyfikujesz najlepszą strategię szybkiego osiągnięcia każdego z nich i zdobędziesz cenne umiejętności, takie jak koncentracja na jednym zadaniu i zadawanie właściwych pytań. I tak sprawisz, że Twoje działania wreszcie doprowadzą Cię do celu. Cennym uzupełnieniem treści jest dołączony do książki zestaw ćwiczeń, dzięki którym nauczysz się osiągać stan niczym niezmąconej koncentracji!

O autorze książki

Thibaut Meurisse

Thibaut Meurisse — pochodzi z Francji, ale mieszka w Japonii. Absolwent studiów MBA na tokijskim Hitotsubashi University. Twórca licznych publikacji na temat rozwoju osobistego. Założyciel serwisu What Is Personal Development (whatispersonaldevelopment.org), autor kilkudziesięciu książek dotyczących emocji, produktywności i radzenia sobie z wyzwaniami codziennego życia.

Sensus - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności