ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Radzę Sobie - Holistycznie o stresie

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Marta Dziekońska, STRIXSPACE Sp. z o.o.
Wydawnictwo:
SELF-PUBLISHER
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
56
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi

Możesz oswoić swój stres.

Praca nad skutecznym radzeniem sobie to praca nad stylem życia i sposobem patrzenia na rzeczywistość. Obecność stresu jest znakiem naszych czasów. Dlatego zamiast namawiać cię do pozbywania się stresu opowiadam o tym jak go okiełznać!

  • Stres blokuje twoją kreatywną energię, pochłania siły i utrudnia czerpanie radości?
  • Masz wrażenie, że wszyscy wokół ogarniają życie w ciągłym biegu, a ciebie to zwyczajnie przytłacza?
  • Nie masz pomysłu jak miałabyś się “po prostu zrelaksować”?

 

Zadam ci pytania, które pomogą ci zrozumieć twój stres.

Kluczem do skutecznego radzenia sobie jest zrozumienie reakcji twojego organizmu i tego co się dzieje w twoim umyśle. Rozpracowuje więc trudne medyczne terminy i pokazuję ci gdzie i w jaki sposób możesz przejąć kontrolę.

Każdy jest inny, dlatego poznasz różne sposoby na stres i znajdziesz to co działa u ciebie - twoje potrzeby są ważne!

Konkretne sposoby
  • Otrzymujesz konkretne techniki radzenia sobie w sytuacjach stresowych, kiedy mimo nerwów musisz wykonać dane zadanie.
Praktyczna wiedza
  • Dzielę się twórczymi sposobami radzenia sobie, które możesz wpleść w swoją codzienność.
Motywacja
  • Otrzymasz solidną dawkę motywacji i wsparcia w procesie swojej zmiany.

 

Kto napisal e-booka?

Cześć, nazywam się Marta Dziekońska. Jestem psychologiem i pracuję ze sportowcami. Jestem też joginką i podróżniczką. W tej książce zebrałam wszystko to czego nauczyłam się o radzeniu sobie ze stresem czerpiąc wiedzę z obu tych światów. Zachodu i Wschodu.

W 2017 pojechałam w podróż, dzięki której zmieniło się całe moje życie. Z nieśmiałej studentki wyrosłam na wrażliwą, otwartą, świadomą kobietę chwytającą życie za grzywę. Uczyłam się pilnie i wiele wyniosłam z życiowych lekcji.

Pracuję w sporcie - gdzie moi zawodnicy stykają się ze stresem na co dzień. Wspieram też osoby spoza sportu w życiowych zmianach, korzystając z technik dialogu motywującego. Być może wkrótce będę się mogła nazywać terapeutką.

 

Żeby posiąść tak szeroki zakres wiedzy o stresie, trzeba by przeczytać dziesiątki artykułów, co najmniej dwie książki, a najlepiej wpaść jeszcze na kilka uniwersyteckich wykładów (robiąc dużo notatek). Można też po prostu przeczytać tego krótkiego ebooka i regularnie do niego powracać.

Weronika Zimna

 

W ebooku podobała mi się jego przystępność, a solidna psychologiczna wiedza napisana jest lekko i zwięźle, bez zamęczania czytelnika teoriami i podejściami. Ćwiczenia z kolei są tak elastyczne i łatwe że każdy będzie mógł modyfikować je wedle uznania i potrzeb. Jako psycholog uważam że jest to świetne narzędzie do pracy z samym sobą, a takich nigdy mało!

Olga Dzieciuch

 

Tylko tutaj dostaniesz w gratsie - self-care bingo do wydrukowania oraz planner dnia, który możesz wykorzystać, wtedy, kiedy potrzebujesz!

 

Wybrane bestsellery

Marta Dziekońska, STRIXSPACE Sp. z o.o.

SELF-PUBLISHER - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności