ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak zacząć inwestować w zagraniczne spółki, takie jak Apple, BMW i Henkel?

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Łukasz Tomys
Jak zacząć inwestować w zagraniczne spółki, takie jak Apple, BMW i Henkel? Łukasz Tomys - okładka książki

Jak zacząć inwestować w zagraniczne spółki, takie jak Apple, BMW i Henkel? Łukasz Tomys - okładka książki

Jak zacząć inwestować w zagraniczne spółki, takie jak Apple, BMW i Henkel? Łukasz Tomys - okładka audiobooka MP3

Jak zacząć inwestować w zagraniczne spółki, takie jak Apple, BMW i Henkel? Łukasz Tomys - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
The Black Horse
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
1 godz. 19 min.
Czyta:
Łukasz Tomys
Audiobook
Audiobook w mp3

Czy chciałbyś być współwłaścicielem takich firm jak Apple czy BMW? Weź swoje sprawy finansowe we własne ręce. Odważ się samodzielnie inwestować na giełdzie i nie polegaj na funduszach inwestycyjnych przynoszących z reguły mizerne stopy zwrotu przy dużych prowizjach i opłatach za zarządzenie.

 

Dowiedz się jak znaleźć amerykańskie i zachodnioeuropejskie formy, w które warto zainwestować. Gdzie można sprawdzić jakie dywidendy wypłacają i jak szybko się rozwijają? Czy lepiej inwestować w globalne korporacje czy w rodzime spółki giełdowe? Czy da się uniknąć porażek inwestycyjnych takich jak akcje koncernu Nokia i Volkswagen? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziesz w tym audiobooku.

 

To kolejna publikacja Łukasza Tomysa, twórcy popularnego bloga www.facebook.com/TwojaDrugaPensjaBlogGieldowy i nauczyciela inwestowania, tradera giełdowego od 2008 roku ze średnią stopą zwrotu 25%. Jeśli nie chcesz być niewolnikiem pracy na pełnym etacie do 67 roku życia a swoich ciężko zarobionych pieniędzy odkładać na lokacie oprocentowanej na 2% w skali roku lub powierzać ich funduszom inwestycyjnym to warto byś nauczył się samodzielnie inwestować swoje pieniądze.

 

Pamiętaj, że dysponując nawet niewielkimi oszczędnościami, ale zarabiając 25% rocznie, podwajasz je co 4 lata. Oznacza to, że z kapitału 5 tysięcy złotych, po 28 latach uzyskujesz 640 tysięcy złotych! Zatem nie trać czasu i naucz się już dziś inwestować samodzielnie i zbuduj sobie drugą nogę finansową.

Wybrane bestsellery

Łukasz Tomys

Łukasz Tomys - pozostałe książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności