ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Sześć najczęstszych błędów popełnianych przez inwestorów

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Łukasz Tomys
Sześć najczęstszych błędów popełnianych przez inwestorów Łukasz Tomys - okładka książki

Sześć najczęstszych błędów popełnianych przez inwestorów Łukasz Tomys - okładka książki

Sześć najczęstszych błędów popełnianych przez inwestorów Łukasz Tomys - okładka audiobooka MP3

Sześć najczęstszych błędów popełnianych przez inwestorów Łukasz Tomys - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
The Black Horse
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
1 godz. 5 min.
Czyta:
Łukasz Tomys
Audiobook
Audiobook w mp3

Czy wiesz, że prezesi ponad połowy spółek giełdowych nie są zainteresowani budowaniem wartości dla akcjonariuszy, lecz wykorzystywaniem pieniędzy łatwowiernych inwestorów do własnych celów?

Zastanawiałeś się, dlaczego większość ludzi traci pieniądze na giełdzie a tylko nieliczni potrafią czerpać z niej korzyści? Dołącz do elitarnego grona osób, które regularnie zarabiają na rynku akcji. Naucz się omijać nieuczciwe spółki szerokim łukiem oraz kupować akcje dobrych firm w odpowiednich momentach, gdy ich akcje są tanie. Nie trać pieniędzy i ucz się na cudzych błędach, zamiast na własnych!

W inwestowaniu nie da się uniknąć pomyłek, są jednak takie które łatwo możesz wyeliminować. Autor w przystępny sposób opisuje najpopolarniejsze błędy, popełniane przez niedoświadczonych uczestników rynku akcji. W otwarty i przystępny sposób mówi także o swoich własnych pomyłkach, w pierwszych latach inwestowania i o tym jak wnioski wyciągnięte z tej gorzkiej lekcji pomagają mu obecnie maksymalizować zyski.

Pamiętaj, że dysponując nawet niewielkimi oszczędnościami, ale zarabiając 25% rocznie, podwajasz je co 4 lata. Oznacza to, że z kapitału 5 tysięcy złotych, po 28 latach uzyskujesz 640 tysięcy złotych! Zatem nie trać czasu i naucz się już dziś inwestować samodzielnie i zbuduj sobie drugą nogę finansową.

Wybrane bestsellery

Łukasz Tomys

Łukasz Tomys - pozostałe książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności