ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak zarabiać na obligacjach nawet ponad 20% rocznie?

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Łukasz Tomys
Jak zarabiać na obligacjach nawet ponad 20% rocznie? Łukasz Tomys - okładka książki

Jak zarabiać na obligacjach nawet ponad 20% rocznie? Łukasz Tomys - okładka książki

Jak zarabiać na obligacjach nawet ponad 20% rocznie? Łukasz Tomys - okładka audiobooka MP3

Jak zarabiać na obligacjach nawet ponad 20% rocznie? Łukasz Tomys - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
The Black Horse
Ocena:
4.4/6  Opinie: 7
Czas nagrania:
1 godz. 7 min.
Czyta:
Łukasz Tomys
Audiobook
Audiobook w mp3

AUTOR: ŁUKASZ TOMYS

WYDAWCA: THE BLACK HORSE

CZAS TRWANIA: 68 minut

KATEGORIA TEMATYCZNA: BIZNES/GIEŁDA

LEKTOR: ŁUKASZ TOMYS

 

Inwestując w obligacje Stanów Zjednoczonych w połowie 2008 roku można było zarobić w sześć miesięcy 100% ! Dowiedz się jak do tego doszło i czy podobne okazje inwestycyjne mogą pojawić się w przyszłości. Ten audiobook obala mity na temat inwestowania w obligacje.

Czy kojarzą Ci się one z czymś bezpiecznym a zarazem mało zyskownym? Nic bardziej mylnego. Na obligacjach można także dużo stracić i nie chodzi tu tylko o bankructwa państw takich jak Grecja. Najczęstszym sposobem państw na oddłużenie jest inflacja. Ta ostatnia sprawia, że realna wartość środków zainwestowanych w papiery dłużne może znacznie spaść. Czy można przewidzieć kiedy ceny będą gwałtownie rosły? Z tego audiobooka dowiesz się dlaczego obligacje warto kupować gdy bezrobocie jest niskie a sprzedawać podczas recesji i wielu innych faktów, które mają kluczowy wpływ na Twoje finanse.

 

Autor jest znanym blogerem giełdowym i twórcą popularnej strony dla inwestorów : https://www.facebook.com/TwojaDrugaPensjaBlogGieldowy, zrzeszającej już blisko 12 tysięcy osób . Swoją wiedzę przekazuje w licznych filmach edukacyjnych i na szkoleniach. Od 2008 roku aktywnie inwestuje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od 2010 roku także na rynkach zagranicznych. Obecnie specjalizuje się w inwestowaniu w spółki dywidendowe i w handlu indeksami akcji na rynkach dojrzałych, takich jak niemiecki i amerykański. Od 2008 roku do chwili obecnej osiągał średnią roczną stopę zwrotu z inwestycji rzędu 25%.

Wybrane bestsellery

Łukasz Tomys

Zamknij

Wybierz metodę płatności