ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Spełnienie. Nowy wymiar twojego sukcesu

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Arianna Huffington
Wydawnictwo:
Laurum
Wydawnictwo:
Laurum
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
9 godz. 18 min.
Czyta:
Masza Bogucka-Steczek
Audiobook
Audiobook w mp3

W książce Spełnienie Arianna Huffington przekonuje nas o konieczności przedefiniowania pojęcia sukcesu we współczesnym świecie.

Coraz częściej zaczynamy sobie zdawać sprawę z tego, że aby wieść naprawdę udane życie, trzeba czegoś więcej niż wysoka pensja i biuro z widokiem. Gonitwa za dwoma tradycyjnymi wyznacznikami szczęścia – pieniędzmi i władzą – doprowadziła do prawdziwej epidemii wypalenia zawodowego i chorób wywołanych stresem, pogorszenia jakości relacji z innymi, życia rodzinnego i, jak na ironię, także karier. Będąc w stałym kontakcie z całym światem – 24 godziny, 7 dni w tygodniu – straciliśmy kontakt z tym, co tak naprawdę najważniejsze.

W bardzo osobistej książce „Spełnienie” Arianna Huffington szczerze mówi o własnych problemach z właściwym zarządzaniem czasem i znalezieniem odpowiednich priorytetów w prowadzeniu kariery i wychowywaniu dwóch córek. Opowiada o ciągłym żonglowaniu terminami w pracy, kryzysie rodzinnym i całym tym pośpiechu, który w końcu doprowadził do jej (dosłownego) upadku i momentu przebudzenia. Opierając się na wynikach najnowszych badań z zakresu psychologii, sportu, snu i fizjologii, które dowodzą ogromnego znaczenia medytacji, zastanowienia się, chwilowego wyłączenia się i postaw altruistycznych, Arianna pokazuje drogę ku rewolucji, jakiej musimy dokonać w naszej kulturze, sposobie myślenia, pracy i w naszym życiu.

Arianna Huffington współzałożycielka, prezes i redaktor naczelnym Huffington Post Media Group, jednej z najbardziej wpływowych firm w branży medialnej i informacyjnej. Autorka czternastu książek, w tym Third World America i On Becoming Fearless, a także matka dwóch córek, Christiny i Isabelli.

Wybrane bestsellery

Arianna Huffington

Laurum - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności