ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Money czyli jak pomnożyć swój kapitał (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Bodo Schäfer
Okładka książki/ebooka Money czyli jak pomnożyć swój kapitał

Okładka książki Money czyli jak pomnożyć swój kapitał

Okładka książki Money czyli jak pomnożyć swój kapitał

Okładka książki Money czyli jak pomnożyć swój kapitał

Wydawnictwo:
MT Biznes
Wydawnictwo:
MT Biznes
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
224
Czas nagrania:
5 godz. 39 min.
Czyta:
Janusz German
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3
Oszczędzanie w praktyce...
 
 Ta książka jest opowieścią o tym, jak postępować z pieniędzmi. Znajdziesz w niej omówienie metod, jakie przedstawiłem w Drodze do finansowej wolności, ale  tym razem ukazane są one nie od strony teorii, lecz praktyki. Jest to opowieść o wyzwaniach, z jakimi się spotykamy, kiedy przechodzimy od teorii do praktyki. Znajdziesz tu niemal niewiarygodne rzeczy, wynikłe z tych działań. Money to mówiący ludzkim głosem pies, który uczy pewną dwunastoletnią dziewczynkę, jak obchodzić się z pieniędzmi…
 
Bodo Schäfer, znany ekspert od zagadnień finansowych, opracował metodę postępowania, dzięki której każdy z nas może stać się człowiekiem zamożnym. Jego maksyma brzmi: Prawdziwy dobrobyt to prawo nam przyrodzone.
 
Z książki dowiesz się:
 
    Co właściwie oznaczają dla ciebie pieniądze.
    Jak określić najważniejsze cele, uświadomić sobie, dlaczego konieczne jest wybranie tylko kilku z naszego „wielkiego katalogu życzeń”.
    Dlaczego wyższe dochody nie mogą być jedynym czynnikiem przy rozwiązywaniu naszych problemów finansowych.
    Co robić, aby nie dać się odwieść od poczynionych postanowień.
    Co zrobić, aby ulubione hobby przybrało charakter pracy zawodowej i w ten sposób wpłynęło w znaczącym stopniu na wzrost uzyskiwanego przez nas dochodu.
    Na czym polega różnica między tym, co ważne, a tym, co pilne. Co robić, aby nie dać się odwieść od poczynionych wcześniej słusznych postanowień – zarówno w dobrych, jak i w złych momentach.
    Jak zarobić dużo pieniędzy – w nieskomplikowany sposób.
    Cztery najważniejsze zasady likwidowania długów.
    Sensowne oszczędzanie w banku może sprawiać satysfakcję. 
 
Lektura tej opowieści odnowi twoją wiarę we własny potencjał. Przeżycia jej bohaterów zainspirują cię i zmobilizują do właściwego działania, ze świeżą energią i satysfakcją zaczniesz korzystać ze swojej wolności, siły i z własnych możliwości.
 
O Autorze
 
Bodo Schäfer wyemigrował w wieku 16 lat do Stanów Zjednoczonych, gdzie ukończył szkołę średnią. Zainspirowany własnymi doświadczeniami, opracował metodę, dzięki której każdy z nas może stać się człowiekiem zamożnym. Jego książka Droga do finansowej wolności (Der Weg zur finanziellen Freiheit) zyskała w Niemczech wysoką pozycję na liście bestsellerów.
 
Bodo Schäfer

Zamknij

Wybierz metodę płatności