ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Inżynieria mózgu. Jak trenować swój mózg i odblokować jego prawdziwy potencjał

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Inżynieria mózgu. Jak trenować swój mózg i odblokować jego prawdziwy potencjał Peter Hollins - okładka książki

Inżynieria mózgu. Jak trenować swój mózg i odblokować jego prawdziwy potencjał Peter Hollins - okładka książki

Inżynieria mózgu. Jak trenować swój mózg i odblokować jego prawdziwy potencjał Peter Hollins - okładka audiobooka MP3

Inżynieria mózgu. Jak trenować swój mózg i odblokować jego prawdziwy potencjał Peter Hollins - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Sensus
Ocena:
Stron:
216
Druk:
oprawa miękka

Mózg jest naszym domem ― schronieniem dla świadomości, tożsamości i myśli. To niezwykle skomplikowany i tajemniczy organ. I podobnie jak inne narządy, starzeje się, zużywa, mogą go też dotykać różnego rodzaju niedobory. Do jego niezwykłych cech należą plastyczność i wciąż nie do końca zbadane ogromne możliwości. Chociaż nie da się trenować szarych komórek w zwykłym tego słowa znaczeniu, można rozwijać potencjał mózgu, poprawić jego neuroplastyczność.

Z tej książki dowiesz się, jak doprowadzić do optymalizacji funkcji mózgu i osiągnąć szczytową sprawność umysłową, a także jak stymulować rozrost neuronów i poprawić ogólną kondycję umysłową. Przekonasz się, jak zaskakujące i głębokie więzi łączą Twoje ciało i umysł, a ponadto jakie codzienne nawyki sprzyjają poprawie koncentracji i rozwojowi krytycznego myślenia. Nauczysz się odpoczywać we właściwy sposób i docenisz potęgę emocjonalnych więzi społecznych. Znajdziesz tu również wyjaśnienie, na czym polega neuroplastyczność, bazujące na rzetelnych informacjach o fizjologii mózgu i czynnikach, które decydują o sprawności umysłowej. Dowiesz się, jak z niej korzystać w codziennym życiu. Odkryjesz też swój nerw błędny i przekonasz się, jaki ma wpływ na Twoje poczucie spokoju!

Codziennie poprawiaj potencjał swojego mózgu!

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Peter Hollins

Peter Hollins jest badaczem i psychologiem zgłębiającym meandry natury człowieka. Po latach praktykowania i pracy z setkami ludzi pochodzących z różnych środowisk postanowił poświęcić się pisaniu, dzięki czemu może pomóc milionom czytelników w poprawie jakości ich życia. Napisał kilka znakomicie przyjętych książek. Mieszka w Seattle w stanie Waszyngton.

Peter Hollins - pozostałe książki

Sensus - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności