1 2 3 ... 1520 > »

Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach

Od tej książki śmiało możesz rozpocząć proces zdobywania wiedzy na temat marketingu, którego potrzebujesz, aby uruchomić swój biznes, wystartować ze startupem czy po prostu poszerzyć wiedzę niezbędną Ci w Twojej pracy!
http://blog.kurasinski.com, Kurasiński Artur

Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach

O tym, że wideo jest przyszłością, wiedzą już niemal wszyscy. Jednak to, że kierunkiem rozwoju kursów i szkoleń jest online, rozumieją tylko nieliczni. Dlatego książka Magdy jest szalenie potrzebna na polskim rynku i z pewnością pomoże wielu osobom odnaleźć się w nowych warunkach rynkowych. To prawdziwy drogowskaz, który wielu przedsiębiorcom od razu wyznaczy właściwą ścieżkę rozwoju, pomoże zaoszczędzić mnóstwo czasu i… pieniędzy, które mogłyby być zmarnowane na nieudane projekty online.

Spodziewałam się po tej lekturze, że zostanę krok po kroku przeprowadzona przez cały proces tworzenia produktu online — i nie zawiodłam się. Jednak otrzymałam o wiele więcej. Nie tylko gotowe, szczegółowo rozpisane recepty na stworzenie kursu wideo, ale także wiele ciekawych sugestii i przemyśleń dotyczących strategii biznesu czy tworzenia nowego produktu. To lektura, która przyda się na każdym etapie przygody nie tylko z kursami online, ale także z własnym biznesem.
Sprawnymarketing.pl, Katarzyna Granops-Szkoda

Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach

Magdalena krok po kroku opisuje, na co zwrócić uwagę podczas tworzenia kursu wideo. Pokazuje czyhające pułapki i podpowiada, jak je obejść. Nawet jeśli świat cyfrowego marketingu jest dla Ciebie nowym terytorium, nie zabłądzisz w nim, korzystając ze wskazówek i metod zawartych w środku. Na co czekasz? To naprawdę nie jest trudne!

Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach

Jedna kampania do wolności to książka, której po przeczytaniu nie odłożysz na półkę! Zamiast tego zamieścisz w niej mnóstwo zakładek prowadzących do najważniejszych treści i będziesz ją trzymać pod ręką, aby móc do niej wracać przy prowadzeniu każdej kampanii.

Czytam ją już drugi raz w ciągu tygodnia. Dlaczego? Za pierwszym razem zjadłam ją w całości, a potem przestraszyłam się, że coś przez to tempo mogłam przeoczyć!

Książka jest napisana w formie poradnika, ale w taki sposób, że czytasz ją z zapartym tchem jak dobry kryminał! Nie każdemu udaje się tak napisać tego typu treści. Ogromny plus za to!

Jeśli prowadzisz lub chcesz prowadzić kampanie online, to nie pożałujesz zakupu tej książki. Magda spisała się na medal — nie mogę się doczekać mojej następnej kampanii, bo wiem, że z tymi wszystkimi wskazówkami będzie to PETARDA!
olagosciniak.pl, Ola Gościniak

Aced. Uwikłani. Seria Driven

Życie Rylee i Coltona przypomina bajkę. Sześć lat po ślubie wciąż są szczęśliwym małżeństwem. Ich miłość jest niezwykle silna i trwała. Do tego towarzyszy im niesłabnące pożądanie. Okazuje się także, że doczekają się upragnionego dziecka. Jednak ktoś pragnie zburzyć ich szczęście. Na światło dzienne wypływa nagranie z przeszłości, które zatrzęsie światem kochających się ludzi. Wkradnie się niepewność, brak zaufania, zranienie...

Medialny szum wpłynie na relacje Coltona i Rylee. Zostaną upokorzeni i złamani, przestaną już tak sobie ufać, a ich miłość i przywiązanie znacznie osłabnie. Wszystko pogarsza fakt, że w tak ciężkim momencie ma przyjść na świat długo oczekiwane i tak upragnione dziecko. Obydwoje obawiają się tego, że mogą je stracić, jak poprzednie. Do tego dochodzi kiepska forma Rylee i jej problemy w pracy. Przez skandal, zostaje zwolniona, a o adopcję nad Zanderem, który jest dla kobiety jak syn, ubiega się jego wujek. Rylee zaczyna wpadać w coraz gorsze przygnębienie i odsuwa się od Coltona...

Rylee i Colton nie są już młodzi. Teraz czekają ich poważniejsze problemy niż w poprzednich tomach. Chociaż namiętność jest ważna, nie znajduje się w centrum. Teraz do głosu dochodzi rodzicielstwo, kontrowersyjna taśma, problemy z pracą oraz niebezpieczny człowiek pragnący zemsty. Aced to nie, przyjemny romans jakiego się spodziewałam. Autorka poruszyła bardzo poważne problemy z wątkiem kryminalnym często wysuwającym się na pierwszy plan. Książka zrobiła się trochę trudna i ciężka. Zupełnie już nie przypomina poprzednich tomów. Czy to dobrze? Z jednej strony tak. Myślę, że większości osób przejadły się już słodkie romanse, które kręcą się tylko wokół seksu i mają słodkie zakończenia. Z drugiej jednak liczyłam na coś podobnego do trylogii Driven. Chciałam dostać coś lekkiego i przyjemnego. Na powrót chciałam zanurzyć się w historii Rylee i Coltona, która wciągnęłaby mnie po same koniuszki włosów, w której na przemian płakałabym i śmiała się...
Recenzjekrolewskie.blogspot.com, Patrycja Sudoł; 2017-10-01
1 2 3 ... 1520 > »