ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zapytaj swojego programistę. Jak wykorzystać potencjał programistów i podbić XXI wiek

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Helion
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Stron:
264
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Kilka lat temu giełda wyceniła wartość firmy Twilio na kilka miliardów dolarów. Jej sukces nie był dziełem asów marketingu, a nieco dziwnie sformułowanej filozofii: jeśli potraktujesz swoich programistów jak partnerów i stworzysz im środowisko, które sprzyja kreatywności, przyciągniesz do siebie najlepszych. A dzięki odblokowaniu technicznych talentów i dopuszczeniu ich do współdecydowania klienci otrzymają rewelacyjny produkt, który przyniesie sukces finansowy. To ważne: żyjemy w czasach, gdy sprawna transformacja cyfrowa oznacza przetrwanie na rynku.

To książka przeznaczona dla liderów, którzy stoją przed niełatwym zadaniem zacieśnienia współpracy między zespołami w swojej firmie i usiłują usunąć organizacyjne i mentalne bariery utrudniające porozumienie. Dowiesz się z niej, jak uwolnić potencjał swoich inżynierów i sprawić, by zaczęły powstawać innowacyjne, wspaniałe produkty. Przekonasz się, że można skłonić programistów i specjalistów w zakresie sprzedaży do mówienia jednym językiem. Znajdziesz tu mnóstwo metod, wskazówek i podpowiedzi, dzięki którym uwolnisz w zespole pasję, kreatywność i empatię ? niezbędne do wytwarzania najlepszego oprogramowania na rynku. Rozprawisz się też z nieporozumieniami, które blokują innowację i utrudniają skuteczną i szybką transformację cyfrową.

Dowiedz się:

  • o co pytać swojego programistę przed podjęciem decyzji biznesowej
  • jak wygląda nowoczesny łańcuch dostaw oprogramowania
  • dlaczego eksperyment prowadzi do sukcesu
  • jak tworzyć środowisko stymulujące kreatywność zespołu
  • dlaczego agile i dlaczego nie agile
  • na czym polega zdrowe podejście do platform

Twój zespół. Potrzebujesz talentu ich wszystkich!

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Jeff Lawson (Author), Eric Ries (Foreword)

Jeff Lawson jest współzałożycielem i dyrektorem generalnym Twilio, słynnej platformy komunikacyjnej działającej w chmurze. Wcześniej pracował w Amazonie, gdzie zajmował się wdrażaniem technologii związanej z Amazon Web Services. Był także założycielem kilku startupów i autorem pomysłowych wdrożeń związanych z platformami komunikacyjnymi dla firm.

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności