ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zapytaj swojego programistę. Jak wykorzystać potencjał programistów i podbić XXI wiek

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Helion
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Stron:
264
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Książka

59,90 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Ebook

59,90 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Powiadom o dostępności audiobooka »

Prezent last minute w onepress.pl

Kilka lat temu giełda wyceniła wartość firmy Twilio na kilka miliardów dolarów. Jej sukces nie był dziełem asów marketingu, a nieco dziwnie sformułowanej filozofii: jeśli potraktujesz swoich programistów jak partnerów i stworzysz im środowisko, które sprzyja kreatywności, przyciągniesz do siebie najlepszych. A dzięki odblokowaniu technicznych talentów i dopuszczeniu ich do współdecydowania klienci otrzymają rewelacyjny produkt, który przyniesie sukces finansowy. To ważne: żyjemy w czasach, gdy sprawna transformacja cyfrowa oznacza przetrwanie na rynku.

To książka przeznaczona dla liderów, którzy stoją przed niełatwym zadaniem zacieśnienia współpracy między zespołami w swojej firmie i usiłują usunąć organizacyjne i mentalne bariery utrudniające porozumienie. Dowiesz się z niej, jak uwolnić potencjał swoich inżynierów i sprawić, by zaczęły powstawać innowacyjne, wspaniałe produkty. Przekonasz się, że można skłonić programistów i specjalistów w zakresie sprzedaży do mówienia jednym językiem. Znajdziesz tu mnóstwo metod, wskazówek i podpowiedzi, dzięki którym uwolnisz w zespole pasję, kreatywność i empatię ? niezbędne do wytwarzania najlepszego oprogramowania na rynku. Rozprawisz się też z nieporozumieniami, które blokują innowację i utrudniają skuteczną i szybką transformację cyfrową.

Dowiedz się:

  • o co pytać swojego programistę przed podjęciem decyzji biznesowej
  • jak wygląda nowoczesny łańcuch dostaw oprogramowania
  • dlaczego eksperyment prowadzi do sukcesu
  • jak tworzyć środowisko stymulujące kreatywność zespołu
  • dlaczego agile i dlaczego nie agile
  • na czym polega zdrowe podejście do platform

Twój zespół. Potrzebujesz talentu ich wszystkich!

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Jeff Lawson (Author), Eric Ries (Foreword)

Jeff Lawson jest współzałożycielem i dyrektorem generalnym Twilio, słynnej platformy komunikacyjnej działającej w chmurze. Wcześniej pracował w Amazonie, gdzie zajmował się wdrażaniem technologii związanej z Amazon Web Services. Był także założycielem kilku startupów i autorem pomysłowych wdrożeń związanych z platformami komunikacyjnymi dla firm.

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności