ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Rodzicielstwo na każdy dzień roku. 366 medytacji na temat miłości i wychowywania wspaniałych dzieci

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Rodzicielstwo na każdy dzień roku. 366 medytacji na temat miłości i wychowywania wspaniałych dzieci Ryan Holiday - okładka książki

Rodzicielstwo na każdy dzień roku. 366 medytacji na temat miłości i wychowywania wspaniałych dzieci Ryan Holiday - okładka książki

Rodzicielstwo na każdy dzień roku. 366 medytacji na temat miłości i wychowywania wspaniałych dzieci Ryan Holiday - okładka audiobooka MP3

Rodzicielstwo na każdy dzień roku. 366 medytacji na temat miłości i wychowywania wspaniałych dzieci Ryan Holiday - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Stron:
416
Druk:
oprawa miękka

W całkiem niedalekiej przeszłości, jeszcze nieco ponad sto lat temu, celem prokreacji było zyskanie sukcesora lub kolejnej pary rąk do pracy na roli czy w fabryce. Dziś uważamy rodzicielstwo za życiową misję. Decydując się na dziecko, zobowiązujemy się do ogromnej odpowiedzialności i akceptujemy to, że w naszym życiu wszystko się zmieni. Rodzicielstwo to ciągła praca i działanie nierzadko wbrew paraliżującym wątpliwościom. Jest odwieczne, a każdy dzień, choć wydaje się zwykły, stanowi kontynuację wieloletniej historii naszych rodzin.

Ta książka pomoże Ci spojrzeć na rodzicielstwo z innej perspektywy. Została napisana z myślą o wszystkich rodzinach, niezależnie od tego, na jakim etapie tej drogi się znajdują. Składa się z 366 medytacji na każdy dzień, zawartych w kilku krótkich akapitach. Wpisy na poszczególne dni zostaną inaczej przyjęte przez rodzica małych bliźniaków, a inaczej przez osobę, której dziecko właśnie wyfrunęło z gniazda; zresztą ta sama osoba odbierze je jeszcze inaczej kilka lat później. Znajdziesz tu przemyślenia wielkich i sławnych ludzi, takich jak Theodore Roosevelt, Bruce Springsteen, królowa Elżbieta II, Marek Aureliusz czy Toni Morrison.

Być może już wiesz, że wychowanie dzieci to najtrudniejsze zadanie, z jakim przychodzi się człowiekowi w życiu mierzyć. Ale również najbardziej satysfakcjonujące i absolutnie najważniejsze.
I właśnie o tym jest ta książka.

Jedyne, co można zrobić dla dzieci, to wychować je!

Elizabeth Taylor

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Ryan Holiday

Ryan Holiday jest strategiem medialnym, który współpracuje z wieloma znanymi osobistościami, w tym Tuckerem Maksem czy Dovem Charneyem. Po tym, jak w wieku dziewiętnastu lat rzucił college i terminował u Roberta Greene, autora 48 praw władzy, doradzał wielu pisarzom, którzy doskonale się sprzedają, oraz muzykom, którzy zdobywają platynowe płyty. Obecnie jest dyrektorem marketingu w American Apparel, którego dokonania są znane na całym świecie. Kampanie reklamowe opracowane przez Ryana Holidaya były wykorzystywane jako „studia przypadków” przez takich gigantów jak Twitter, YouTube czyGoogle oraz omawiane w między innymi w AdAge, New York Times, Gawker czy FastCompany. Ryan Holiday mieszka w Nowym Orleanie i prowadzi stronę RyanHoliday.net.

"Gdy miałem 19 lat, wyczuwając zaskakujące i przełomowe możliwości, zrezygnowałem ze studiów. Mentorzy rywalizowali o moją uwagę i traktowali mnie jak swojego protegowanego. Postrzegany jako wschodząca gwiazda, byłem tym dzieciakiem. Sukces przyszedł szybko.

Gdy stałem się najmłodszym dyrektorem w agencji promocji talentów w Beverly Hills, uczestniczyłem w podpisywaniu kontraktów z wieloma popularnymi zespołami rockowymi i pracowałem z nimi. Doradzałem w temacie książek, które później sprzedawały się w milionach egzemplarzy i tworzyły nowe gatunki literackie. W wieku 21 lat odpowiadałem za strategię firmy American Apparel, wówczas jednej z najpopularniejszych marek modowych na świecie. Wkrótce zostałem dyrektorem ds. marketingu.

W wieku 25 lat opublikowałem pierwszą książkę. Stała się ona natychmiastowym, choć kontrowersyjnym bestsellerem."

Więcej informacji na temat autora dostępnych na jego stronie: https://ryanholiday.net/

Ryan Holiday - pozostałe książki

Onepress - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności