ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Menedżer skuteczny. Efektywności można się nauczyć

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Peter Drucker
Menedżer skuteczny. Efektywności można się nauczyć Peter Drucker - okładka książki

Menedżer skuteczny. Efektywności można się nauczyć Peter Drucker - okładka książki

Menedżer skuteczny. Efektywności można się nauczyć Peter Drucker - okładka audiobooka MP3

Menedżer skuteczny. Efektywności można się nauczyć Peter Drucker - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
MT Biznes
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
6 godz. 36 min.
Czyta:
Janusz German
Audiobook
Audiobook w mp3

EFEKTYWNOŚCI MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ

Nie chodzi o to, aby robić wszystkie rzeczy we właściwy sposób. Chodzi przede wszystkim o to, aby robić właściwe rzeczy.

- Peter F. Drucker

Jedna z najważniejszych książek Petera F. Druckera teraz w formie audio!

Rozwój własny skutecznego menedżera ma kardynalne znaczenie dla rozwoju organizacji, czy będzie nią biznes, agenda rządowa, laboratorium badawcze, szpital czy jednostka wojskowa. Tędy wiedzie droga do osiągnięć organizacji. Menedżerowie, pracując nad swoją efektywnością, podnoszą poziom osiągnięć całej organizacji. Zwiększają bowiem aspiracje zarówno swoje własne, jak i innych. W rezultacie organizacja staje się zdolna nie tylko do lepszego funkcjonowania, ale i do robienia wielu różnych rzeczy, których nie robiła, a także do sięgania po nowe cele.

Książka ta próbuje przedstawić różne wymiary menedżerskich osiągnięć w takiej sekwencji, by zachęcić Czytelnika do nauczenia się skuteczności w zarządzaniu. Nie jest to oczywiście podręcznik choćby dlatego, że jeśli nawet skuteczności może się ktoś nauczyć, to uczyć jej z pewnością nie można. Skuteczność nie jest bowiem przedmiotem, lecz kwestią dyscypliny.

***

Peter Drucker jeden z czołowych myślicieli, praktykujących i analizujących zarządzanie, autorytet świata biznesu. Uhonorowany w 2002 r. Medalem Wolności, najwyższym cywilnym odznaczeniem w Stanach Zjednoczonych, uchodzi za ojca współczesnego zarządzania. Napisana w 1966 r. książka Menadżer skuteczny do dzisiaj uważana jest za pozycję klasyczną i lekturę obowiązkową dla wszystkich, których interesują koncepcje zarządzania, innowacyjności, przywództwa, efektywności i przystosowywania się do zmian.

Wybrane bestsellery

Peter Drucker

MT Biznes - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności